Hlavní navigace

Wüstenrot hypoteční banka prodloužila platnost snížených úrokových sazeb/ WHB nezvyšuje poplatky/WHB zvýšila věkovou hranici pro splacení úvěru

Wüstenrot hypoteční banka nepřistoupila ke zdražení bankovních služeb tak, jak to úpravami sazebníků k 1.1.2005 učinily některé bankovní domy. WHB naopak snížila poplatek za čerpání úvěru na základě návrhu na vklad o 50 %. Do nového roku svým klientům nadělila prodloužení výhodných podmínek "Vánoční supernabídky". Zájemci o hypoteční úvěr tak mohou i nadále požádat o hypoteční úvěr se sníženou pevnou úrokovou sazbou pro všechny 4,8 % s fixací na 5 let (příp. 2,95 % s fixací na 1 rok).

Sdílet

Wüstenrot hypoteční banka zvýšila věkovou hranici pro splacení hypotečního úvěru z 65 na 70 let. Na jedné straně mohou o hypoteční úvěr dnes žádat lidé, kterým banka z věkových důvodů hypoteční úvěr vůbec neposkytla, na straně druhé to klientům ve středním věku umožňuje splácet hypoteční úvěry delší dobu a díky nižší měsíční splátce snížit zatížení rodinného rozpočtu.

Bližší podrobnosti o nabídce Wüstenrot hypoteční banky naleznete na www.wuestenrot.cz

doc. Ing. František Pavelka, CSc.
předseda představenstva WHB a tiskový mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).