Hlavní navigace

WPB Capital nabízí nový úvěrový produkt

S novým akčním produktem přichází spořitelní družstvo WPB Capital. Jedná se o Flexibilní úvěr s krátkodobou splatností. Ten je určen především pro podnikatele i občany, kteří mají možnost a chtějí realizovat investiční nebo obchodní příležitost s předpokládanou rychlou návratností.

Sdílet

Úvěr ve výši pěti až třiceti milionů může být poskytnut až na deset let, ale dává možnost předčasného splacení již za šest měsíců od jeho čerpání. Pokud klient možnost předčasného splacení po této době nevyužije, může úvěr předčasně splatit kdykoli později. To je rozdíl oproti stávajícím úvěrům, které nabízely možnost předčasného splacení nejdříve po jednom roce.

Když si klient vezme u banky úvěr na krátkou dobu, například jen na jeden rok a pak nebude mít po roce peníze na jeho splacení, musí složitě žádat o jeho refinancování nebo prodloužení. To sebou pro klienta přináší další poplatky, úmorné schvalovací procesy, další potřebné dokumenty a hlavně vyšší úrok. Když si ale vezme přímo náš Flexibilní úvěr s krátkodobou splatností na 10 let, může ho splatit za šest, dvanáct nebo třeba za čtyřiadvacet měsíců, představuje blíže nový produkt WPB Capital místopředseda představenstva družstevní spořitelny Martin Rudolf. Klienta tak nestresuje nepříjemná možnost, že například po roce nemá peníze na splacení. Klient se může sám rozhodnout o splácení, a tohle rozhodování mu může trvat až deset let.

Flexibilní úvěr s krátkodobou splatností jsme začlenili do stávajícího portfolia úvěrových produktů na přímý podnět našich klientů a zprostředkovatelů, říká dále Martin Rudolf. Reagovali jsme tím na požadavky trhu a využili příležitosti, kterou tato doba s sebou na úvěrovém trhu přináší.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).