Hlavní navigace

Webové stránky ČMHB mezi 10 nejlepšími

Sdílet

Od 22. září v nové podobě

PRAHA, 20. září 2002 – Webové stránky ČMHB (www.cmhb.cz) budou mít od 22. září novou podobu. Termín byl zvolen s ohledem na datum přečíslování telefonních stanic, a proto veškeré kontakty na nových stránkách budou aktuální. Například modrá infolinka bude mít číslo 844 111 174.

Home page www.cmhb.cz denně navštíví přibližně 400 osob, které si prohlédnou okolo 3 000 stránek. „Internet je třetím nejvýznamnějším informačním zdrojem pro zájemce o hypotéky ČMHB, přičemž většina z nich získává potřebné informace právě prostřednictvím našich webových stránek,“ říká Václav Moravec z marketingu ČMHB a pokračuje: „Hlavním cílem při tvorbě nové podoby stránek bylo zachování jejich informační hodnoty a vytvoření moderního komunikačního nástroje, kterému dává přednost stále více zájemců o hypotéky.“

Nové stránky byly vytvořeny pomocí moderních technologií a odpovídají grafickému stylu ČMHB pro letošní rok. Informace jsou nyní ještě lépe logicky řazeny a stránky jsou vůči návštěvníkům opět o něco „přátelštější“. Vedle základních informací určených pro nejširší veřejnost se zde zájemci dozví podrobné informace o ČMHB a také naleznou dokumenty související s poskytnutím hypotéky. Připraveno je i několik novinek (např. úrokové sazby nebo výběr článků z tisku).

Mezi nejnavštěvovanější kapitoly www.cmhb.cz patří výpočty splátek (finanční propočty), hypotéka nanečisto, konkrétní informace o produktech, aktuality a sazebník. Pro návštěvníky se stalo samozřejmostí, že si mohou vyzkoušet, co získání hypotečního úvěru znamená (Hypotéka nanečisto), vypočítat cenu nemovitosti, o jejímž pořízení uvažují (Postavte si s námi), nebo výši poskytnutého úvěru, měsíčních splátek, úlev na dani apod. (Spočítejte si s námi).

Z produktů je v poslední době největší zájem o hypoteční úvěry 100 a PROGRES. Z dlouhodobého pohledu je ale stabilně vysoká návštěvnost stránek o podmínkách běžného hypotečního úvěru. „Hypotéka nanečisto je zcela ojedinělou nabídkou ČMHB. Tato kapitola totiž umožňuje zájemcům projít si zkusmo celým cyklem hypotéky – od příprav a výpočtů, přes první jednání, uzavření smlouvy a splácení až po doplacení a ukončení smluvního vztahu,“ dodává V. Moravec.

Návštěvníci se na stránky www.cmhb.cz nejčastěji dostávají z vyhledávače www.seznam.cz, webových stránek ČSOB (www.csob.cz) a Evropské databanky (www. edb.cz). Největší četnost vstupů ČMHB zaznamenává od 10,00 do 16,00 hodin.

O tom, že webové stránky ČMHB mají tradičně nadstandardní úroveň svědčí mimo jiné fakt, že se umístily v nejlepší desítce v kategorii Investor Relations na internetu v rámci CZECH TOP 100 za rok 2001. V této soutěži byly oceňovány informační hodnota stránek (úplnost, přehlednost a aktuálnost) a design (grafika, uživatelský komfort a technická kvalita).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).