Hlavní navigace

Web Poštovní spořitelny přináší nové komunikační cesty – call back a chat

[Tisková zpráva] Poštovní spořitelna spouští nové informační kanály, jejichž cílem je maximální usnadnění komunikace se zákazníky.

Nedávný průzkum Poštovní spořitelny ukázal, že klienti preferují rychlou a co možná nejsnadnější komunikaci s odborníkem. Díky novým webovým službám „Zavoláme vám zpět“ a „Chat“ si můžou zákazníci vybrat takový způsob komunikace, jaký jim vyhovuje. Novinku již úspěšně vyzkoušely desítky zákazníků.

„Pokud klient preferuje rychlou online komunikaci, může si chatovat s pracovníkem call centra na předem zvolené téma. Stejně tak si může objednat volání Klientského pracovníka, a to přesně v době, která mu vyhovuje,“ vysvětluje Petr Lipenský z Poštovní spořitelny.

V případě zpětného volání stačí vyplnit krátký webový formulář s kontaktními údaji, ve kterém si zájemce sám určí dobu, kdy chce, aby ho klientský poradce kontaktoval. Chat funguje v době pondělí až neděle vždy od 9:00 do 22:00. „Zatím máme se službou výborné zkušenosti, průměrná doba diskuse s jedním klientem je 6 minut,“ doplňuje Petr Lipenský.

Odkaz na služby je k dispozici hned na úvodní webové stránce Poštovní spořitelny pod volbou Rychlý kontakt, kde jsou umístěny ikony pro chat i zpětné volání. Stejné ikony najde návštěvník webových stránek také u produktů, u nichž je tato služba zpřístupněna.

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.