Hlavní navigace

Výstavba bytových domů v Suchdole je v plném proudu

V červnu zahájila společnost CENTRAL GROUP výstavbu sedmi bytových domů v lokalitě Výhledy v Praze 6 Suchdole. V současné době je v prodeji 180 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Ceny se pohybují od 32.900 Kč/m² a za nejlevnější byt 1+kk (36 m² vč. balkonu) klienti zaplatí 1,2 milionu korun. První etapa výstavby bude dokončena v srpnu 2005.

Sdílet

Architektonicky jsou domy řešeny jako moderní viladomy s maximálním počtem 4 pater. Tři z domů mají dvoupodlažní mezonetový byt se střešní zahradou. Ve všech sedmi domech se v přízemí nacházejí terasy s malými předzahrádkami, které jsou ideální pro rodiny s dětmi.

Z celé etapy prodeje je již 25% bytů prodáno, komentuje prodejní výsledky David Smola, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP, a dodává: V rámci nového programu financování bytů s názvem 100.000 + SPLÁTKY pořídí klienti v Suchdole byt o velikosti 1+kk za 176.927 Kč a následně hradí jen dojednanou hypoteční splátku 6.936 Kč měsíčně.

Praha 6 patří mezi nejprestižnější adresy na území hlavního města. Suchdol oplývá spoustou zeleně a patří mezi nejklidnější lokality s krásným výhledem na Prahu. V okolí je základní občanská vybavenost s veškerou další infrastrukturou nedalekých Dejvic. Blízko viladomů se nachází pošta, školy, Česká zemědělská univerzita, zdravotní středisko, sportovní areál s plaveckým bazénem, restaurace a samoobsluhy. Areál ohraničují ulice Kosova a K Horoměřicům.

Miluše Netolická
marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).