Hlavní navigace

Výměna v komunikačních týmech ve Skupině ČSOB

[Tisková zpráva] K 1. dubnu proběhne v týmu externí komunikace ČSOB výměna na postu specialistky pro externí komunikaci.

Sdílet

Irenu Zatloukalovou na jejím místě  nahradí Pavla Hávová, která dosud působila v Hypoteční bance. Pavla Hávová bude mít nově odpovědnost za produktovou komunikaci ČSOB. Irena Zatloukalová přechází na místo tiskové mluvčí Hypoteční banky.

Irena Zatloukalová (27) v externí komunikaci ČSOB působila od října 2008. Před tím pracovala v agentuře Ogilvy PR, kde měla na starosti komunikaci pro klienty z finanční oblasti (GE Money Multiservis, finanční skupina AXA) a projekty korporátní komunikace pro Marks & Spencer, LEGO a Image Lab. Je absolventkou sociologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Ve volném čase ráda sportuje, cestuje a čte beletrii.

Pavla Hávová (30) do Hypoteční banky nastoupila v listopadu 2007. Od roku 2002 působila v PR agentuře AMI Communications, kde byla zodpovědná za komunikaci pro klienty z oblasti rychloobrátkového zboží (Indesit Company, Brown-Forman, Intersnack) a podílela se také na projektech pro ECCO, Speedo a TetraPak. Pavla Hávová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Mezi její záliby patří sport (lyže, in-line, squash), sport a literatura.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).