Hlavní navigace

Vylepšená Hypotéka po webu

[Tisková zpráva] Hypoteční banka, specialista na poskytování hypotečních úvěrů, ještě více zjednodušila cestu k financování vlastního bydlení zájemcům, kteří si chtějí vyřídit hypotéku z pohodlí svého domova 24 hodin denně.

Sdílet

Hypotéka po webu se kromě změny designu dočkala i dalších úprav. Lze s ní financovat koupi nemovitosti do osobního vlastnictví, a to i pokud se jedná o rekreační objekt, případně refinancovat stávající úvěr. To vše s nulovým poplatkem za zpracování úvěru a jen s jednou návštěvou pobočky kvůli podpisu úvěrové smlouvy. Úrokové sazby Hypotéky po webu nově také začínají na 4,59 % p.a.

„Nový design Hypotéky po webu klienty ještě více intuitivně provede krok za krokem k financování jejich bydlení. Sami si mohou namodelovat úvěr tak, aby jim vyhovoval. Druhou nespornou výhodou je garance úrokové sazby. Pokud žadatel o hypotéku vyplní všechny požadované údaje pravdivě, zjistí s jakou úrokovou sazbou svůj úvěr získá. Tato sazba je mu přitom garantována celý měsíc. Jinými slovy klient snadno zjistí za jakých podmínek úvěr získá a jaké dokumenty musí emailem či poštou doložit. Na pobočku přitom musí jen jednou, a to aby podepsal úvěrovou smlouvu,“ popsal výhody nové Hypotéky po webu Miroslav Sága, obchodní ředitel Hypotéky po webu.

S Hypotékou po webu lze získat úvěr do 90 % zástavní hodnoty nemovitosti, s fixací úrokové sazby na 3 nebo 5 let. Nejnižší sazbu (4,59 % p.a.) mohou klienti získat u úvěru do 65% hodnoty zastavené nemovitosti se sazbou fixovanou na 3 roky. Na Hypotéku po webu se nevztahuje poplatek za zpracování úvěru. Klienti tak mohou ušetřit až 25 000 korun. Další výhodou je jednotná cena odhadu ceny nemovitosti, a to 900 Kč na všechny typy nemovitostí – od pozemku, přes byt či dům až po rekreační objekt.

Hypotéka po webu již od svého spuštění na začátku roku 2009 získala řadu ocenění. Patří k nim první místo v soutěži Banka roku 2009 v kategorii Hypotéka roku. Dále se jedná o Stříbrnou korunu v kategorii Hypotéky a Bronzovou korunu v kategorii Novinky v soutěži Zlatá koruna 2009.

Služba je k dispozici kdykoliv online: www.hypotekapo­webu.cz.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).