Hlavní navigace

Vyhrajte zájezd pro dva na Letní olympijské hry v Pekingu

Luxusní zájezd na Olympijské hry v Pekingu je hlavní cenou soutěže, kterou pro své klienty připravila GE Money Bank. Soutěž, která se uskuteční od 7. května do 30. června, je určena všem, kteří mají u GE Money Bank běžný účet, ale i těm, kteří si ho do konce června založí. Kromě hlavní ceny se každý den hraje špičkové LCD televize nebo mobilní telefony od Samsungu.

Sdílet

„Každý, kdo si v soutěžním období u GE Money Bank otevře běžný účet, obdrží od osobního bankéře společně se smlouvou soutěžní kartu, kde nalezne unikátní SMS kód a soutěžní otázku. Odesláním SMS s odpovědí a kódem se zařadí do soutěže o ceny,“ řekla Lucie Salátová, manažerka marketingu GE Money Bank. „Naši stávající klienti automaticky obdrží soutěžní otázku a SMS kód ve svém květnovém výpisu z účtu. Výherce hlavní ceny, zájezdu na Letní olympijské hry, bude vybrán po skončení soutěže 30. 6. 2008 a v následujícím týdnu kontaktován,“ dodala Lucie Salátová.

Klienti, kteří již využívají účet GENIUS ACTIVE nebo si jej v termínu soutěže založí, budou v soutěži zvýhodněni. Dostávají totiž hned dvě soutěžní kartičky, a budou tak mít dvojnásobnou šanci na výhru. Více informací o soutěži naleznete na www.gemoney.cz/olympiada

Společnost GE Money Bank je oficiálním partnerem Českého olympijského týmu pro Hry XXIX. olympiády, které se uskuteční v čínském Pekingu. Své sponzorské aktivity zahájí GE Money Bank u příležitosti Letních olympijských her v Pekingu v roce 2008. Partnerství však bylo uzavřeno i pro Zimní olympijské hry ve Vancouveru v roce 2010, a také na Letní olympijské hry v Londýně v roce 2012. Kromě finanční podpory olympijského týmu nabídne GE Money Bank reprezentačním sportovcům bezplatné užívání exkluzivního účtu „Genius Active pro české olympioniky“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).