Hlavní navigace

Výhodná investice s Programem 50:50 od GE Money Bank

[Tisková zpráva] Nový Program 50:50 kombinuje vysoce úročený termínovaný vklad s investicí do konzervativního podílového fondu.

Sdílet

Klienti, kteří vloží 50 % svých finančních prostředků do podílového fondu GE Money Chráněný, získají automaticky možnost zhodnotit druhých 50 % na jednoletém Revolvingovém termínovaném vkladu s úrokem 2,5 % p.a. Mimořádný úrok je přitom bankou garantován po celou dobu 12 měsíců. Nabídka platí pro vklady provedené od 1. června do 30. září 2011 a v minimální výši 80 000 Kč.

„Program 50:50 nabízí klientům zhodnocení jejich úspor až o 1,5 % vyšším úrokem oproti standardním jednoletým termínovaným vkladům. Je založen na kombinaci krátkodobého, jistého výnosu z termínovaného vkladu se střednědobou, konzervativní investicí do podílového fondu. Rozložení financí mezi více produktů umožňuje jejich výhodnější zhodnocení,“ říká Radek Ženka, produktový manager GE Money Bank. „Nabídka Programu 50:50 není vázána na vedení účtu u GE Money Bank a je tak dostupná všem zájemcům bez omezení,“ dodává Radek Ženka.

Program 50:50

Volné finanční prostředky mohou v Programu 50:50 zhodnotit fyzické osoby nepodnikatelé, kterým k jeho založení stačí občanský průkaz a vklad v minimální výši 80 000 Kč (maximální výše není omezena). Obě poloviny vkladu, tedy jak Revolvingový termínovaný vklad, tak i investici do podílového GE Money Chráněného fondu, je třeba uložit na obchodním místě GE Money Bank ve stejný den. Výhodou uložení úspor v tomto programu je snadná kontrola a správa v Internet Bance a také možnost jeho využití bez nutnosti vedení běžného účtu u banky.

Termínovaný vklad s úrokem 2,5 % p.a.

Zhodnocení úspor mimořádným úrokem 2,5 % p.a. je garantováno v jednoletém Revolvingovém termínovaném vkladu po celou dobu 12 měsíců. Po této době se vklad automaticky obnovuje na další rok. Všechny operace s termínovaným vkladem jsou s výjimkou předčasného výběru pro klienty zdarma.

GE Money Chráněný fond

Investice v konzervativním podílovém fondu je chráněna hodnotou 90 % nejvyšší dosažené ceny fondu. Díky této chráněné hodnotě nabízí fond zajímavý výnos a nízkou míru rizika. K vysokému zhodnocení investice doporučuje banka dodržení investičního horizontu 2 – 3 roky, nicméně klienti mají možnost bez sankce přeměnit nakoupené podílové listy v hotovost kdykoliv během několika dní. Po šesti měsících jsou vložené peníze osvobozeny od daně z příjmu.

Více informací o podílových fondech GE Money Bank naleznou zájemci na adrese www.gemoney.cz/ge/cz/1/­investovani/po­dilove-fondy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).