Hlavní navigace

Vyhlášení nejlepších firem a živnostníků v České republice je za dveřmi

(PRAHA, 29. listopadu 2006) - Ve čtvrtek 30. listopadu vyvrcholí první ročníky soutěží Poštovní spořitelna Firma roku a Makro Živnostník roku. Výsledky obou kategorií, do kterých se na jaře letošního roku přihlásilo přes dva tisíce podnikatelských subjektů, budou vyhlášeny v Českém muzeu hudby v Praze.

Sdílet

„Myslím, že se nám povedlo na základě objektivních kritérií a doplňujících srovnání vytvořit zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých regionech. Nyní uvidíme, jak si ti nejlepší povedou na celorepublikové bázi,“ přibližuje závěrečnou část soutěže Miloš Růžička, Managing Partner pořádající agentury Bison & Rose.

Od 19 hodin je připraven slavnostní program, v jehož první části proběhne závěrečné kolo klání o nejlepší firmu. V porotě usednou zástupci firemní sféry, partnerů, Hospodářské komory či Asociace malých a středních podniků. „Porota bude vybírat ze čtrnácti vítězů krajských kol. Soutěžící doplnili finálové podklady o svá marketingová a obchodní řešení, večer je ještě čeká rozhovor s moderátorem, kde by měli prokázat svoji pohotovost,“ doplňuje Růžička. Zástupci Firmy roku se mohou těšit na vůz Škoda Octavia na půl roku a další ceny od partnerů soutěže.

Nejlepší živnostníci z krajů již svůj boj svedli. O jejich pořadí rozhodovala veřejnost v SMS hlasování, které skončilo v úterý 28. listopadu. Na vyhlášení si však budou muset ti nejlepší počkat až do čtvrtka. „Překvapil nás zájem o podnikatelské příběhy, které jsme díky naší soutěži nalezli. Jednotlivé osudy a jejich pestrost ukazují, že v České republice umíme navázat na dobré tradice a také začít budouvat zcela nové, postupně se vypracovávat,“ zhodnotil ohlasy na tuto část soutěže Miloš Růžička. Nejlepší živnostník se může těšit na Škodu Roomster, skútr Peugeot a další ceny partnerů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).