Hlavní navigace

Výherci II. kola soutěže "S Talismanem do EuroDisney" byli vylosováni

Sdílet

Dnešního dne proběhlo vylosování výherců druhé závěrečného kola soutěže „S Talismanem do EuroDisney“, kterou vyhlásila Commercial Union, životní pojišťovna, a. s. v únoru letošního roku v souvislosti se zavedením nového dětského investičního pojištění Talisman. Losování proběhlo za účasti a pod dozorem notářky JUDr. Aleny Procházkové v sídle společnosti – Commercial Union House.

Zájezd pro dospělou osobu a dítě do EuroDisney v Paříži v hodnotě 20 000 Kč, který se uskuteční ve dnech 19. – 22. září 2002, získávají:
1. RNDr. Jiřina Svobodová, Praha 5
2. Ing. Robert Iványi, Praha 6
3. JUDr. Dana Musalová, Mladá Boleslav
4. Irena Matějková, Praha 4
5. Petra Bergerová, Fulnek

Commercial Union, životní pojišťovna, a. s. působí v České republice od roku 1997 a specializuje se na investiční životní pojištění. Za I. Pololetí roku 2002 dosáhla předepsaného pojistného ve výši 162,2 Mil. Kč, což představuje nárůst téměř 32 % oproti stejnému období roku 2001. Commercial Union, životní pojišťovna, a. s. je 100% dceřiná společnost Aviva plc. (dříve známé jako CGNU plc.) – největší britské pojišťovací skupiny a největší životní pojišťovny v Evropě se značnou pozicí na ostatních světových trzích. Aviva je sedmou největší světovou pojišťovnou podle hrubého předepsaného pojistného. Těžiště činnosti spočívá v dlouhodobých spořících programech, správy fondů a všeobecném pojištění. Celosvětové přijaté pojistné a investice retailu za rok 2001 představují částku ve výši 28 mld. britských liber a skupina spravovala k 30. 6. 2002 aktiva ve výši více než 214 mld. britských liber.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).