Hlavní navigace

Výběry hotovosti z bankomatů v ČR i po celém světě zdarma

Vánocemi rozdávání dárků neskončilo! Cetelem připravil pro své klienty speciální akci: celý týden od 7. do 13. ledna 2008 nebudou klienti platit žádné poplatky za výběry hotovosti z bankomatů, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. Toto zvýhodnění se týká všech kreditních karet vydaných společností Cetelem, tedy jak standardních karet Aura, tak kobrandovaných i ostatních kreditních karet z nabídky Cetelem.

Sdílet

Cetelem připravuje pro své klienty různé promoční akce pravidelně,“ uvedla ing. Gabriela Pithartová, ředitelka Správy marketingu a komunikace společnosti Cetelem. „Letos jsme se rozhodli zopakovat úspěšnou kampaň z loňského roku a nabídnout našim klientům bezplatné výběry z bankomatů. Celý druhý lednový týden tedy mohou klienti Cetelem vybírat z bankomatů hotovost zdarma a využít ji např. k nákupům za výhodné novoroční slevy a na výprodeje,“ doplnila ing. Pithartová.

Bez poplatků budou všechny výběry hotovosti z bankomatů v minimální hodnotě 3 000 Kč, které klienti Cetelem uskuteční se svou kreditní kartou v období od 7.1. do 13.1.2008. Nabídka se vztahuje nejen na výběry hotovosti na území ČR, ale také v zahraničí. Celkový počet výběrů není v uvedeném týdnu omezen.

Společnost Cetelem vydala za celou dobu své existence již přes 900 000 kreditních karet. Jedná se jak o kreditní karty Aura, tak o kobrandované karty, vydávané s logem obchodních partnerů. Kreditní karty jsou vydávány ve spolupráci s asociací MasterCard a klienti je mohou použít v široké síti prodejních míst a bankomatů, akceptujících karty MasterCard, doma i v zahraničí. Od roku 2006 mají všechny kreditní karty vydané společností Cetelem bezúročné období až 50 dní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).