Hlavní navigace

Všechny cesty vedou do Říma – s MasterCard na finále fotbalu

Společnost MasterCard, oficiální sponzor UEFA Ligy mistrů, připravila ve spolupráci se sítí obchodů Interspar soutěž „Všechny cesty vedou do Říma“ pro všechny fotbalové nadšence. Šanci vyhrát exkluzivní zájezd na finále UEFA Ligy mistrů v Římě spojený s ochutnávkou vybrané italské kuchyně a italských vín mají ti, kteří v období od 22. 4. do 28. 4. 2009 zaplatí za své nákupy v obchodech Interspar platební kartou od společnosti MasterCard.

Sdílet

Společnost MasterCard v rámci svého několikaletého partnerství s UEFA Ligou mistrů připravila pro všechny milovníky kvalitního fotbalu a držitele platebních karet MasterCard, MasterCard Electronic nebo Maestro soutěž o lístky na finálový zápas.

Do slosování o hlavní výhru budou automaticky zařazeni všichni, kteří v průběhu soutěžního období zaplatí v obchodní síti Interspar za své nákupy některou z platebních karet MasterCard. Hlavní výhru netvoří jen dva lístky na finálový zápas UEFA Ligy mistrů, ale také nezapomenutelný kulinářský okruh Římem, dvě zpáteční letenky z Prahy do Říma, ubytování v luxusním hotelu přímo v centru metropole a nabitou platební kartu MasterCard, říká Pavel Javorský, ředitel kanceláře MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Kromě hlavní ceny čeká ještě na 100 dalších vylosovaných šťastlivců dárkový balíček v podobě oficiálního míče UEFA Ligy mistrů, trička, cestovního adaptérů a dalších upomínkových předmětů. Dlouhodobě u našich klientů zaznamenáváme velký zájem o podobné soutěže spojené se sportovním zážitkem. Proto se snažíme i nadále držet této koncepce a nabízet našim klientům další významné sportovní prožitky, jako je například finálový zápas UEFA Ligy mistrů v Římě, prozrazuje Pavel Javorský.

MasterCard a UEFA

Společnost MasterCard je dlouhodobým partnerem fotbalových zápasů. Již více než 15 let spolupracuje s významnou fotbalovou organizací, s asociací UEFA. Propojení MasterCard a fotbalu je součástí dlouhodobé strategie, která přináší držitelům platebních karet MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro zážitky k nezaplacení. Letošní finále UEFA Ligy Mistrů se bude konat ve středu 27. 5. 2009 v Římě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).