Hlavní navigace

Vozidla Iveco s produkty Carlife pro Českou poštu

Společnost Carlife PMP uzavřela smlouvu na prodloužené záruky s autorizovaným distributorem značky Iveco, firmou Stratos Auto s.r.o., která zvítězila v tendru na dodání vozidel pro Českou poštu.

Sdílet

Na základě podepsaného tříletého kontraktu na užitková vozidla zakoupí Česká pošta celkem 255 automobilů Iveco v kategoriích nad 3,5 do 18t celkové hmotnosti.

Gustav Hanzálek, Iveco Account Manager ze společnosti Carlife PMP, spol. s r.o. říká:

S prodlouženou zárukou nabízí Iveco klientovi další výhodu. Ze spolupráce s firmou Stratos Auto máme radost a doufáme, že tuto strategii budeme s distributory Iveco nadále úspěšně rozvíjet.

Carlife PMP poskytuje distributorům Iveco prodloužené záruky již 5 let a za tuto dobu bylo prodáno více než 3000 pojistek na vozidla této značky.

Carlife PMP nabízí řadu záručních produktů, které dealeři jako své záruky úspěšně využívají při tvorbě marketingové strategie a politiky služeb zákazníkům.

Na nová nákladní vozidla poskytuje Carlife komplexní záruky (MAX) v délce až 4 roky, na ojetá vozidla do stáří 5 let v době koupě nabízí pojištění hnací soustavy na 24 měsíců (V-PLUS).

QBE a Carlife PMP jsou Vašimi partnery při ochraně Vaší investice do automobilu a krytí investičních rizik. Své vysoce kvalitní služby poskytují zákazníkům nejen v České republice, ale v celém regionu střední Evropy. Jejich dlouhodobým cílem je udržet si i v budoucnu pozici předního poskytovatele jedinečných produktů doplňkového automobilového pojištění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).