Hlavní navigace

VolksbankShopy mají svůj vlastní web

Praha, 12. března 2007 – Dnešním dnem zpřístupnila Volksbank CZ novou webovou stránku www.volksbankshop.cz. Web je určen především klientům VolksbankShopů a také všem zájemcům, kteří se chtějí dozvědět více o tomto inovativním konceptu Volksbank CZ, který nabízí finanční služby a poradenství přímo v prostorách obchodních domů Kaufland.

Sdílet

Webové stránky jsou laděny do odstínů zelené barvy, což je barva všech VolksbankShopů v prostorách obchodních domů Kaufland. Klienti mají možnost si na těchto open space pracovištích založit účet, zřídit půjčku, sjednat pojištění nebo stavební spoření. Kompletní nabídka produktů je prezentována na nových webových stránkách. Na nich si zájemci mohou stáhnout také aktuální vydání informačního bulletinu VolksbankShop news.

První VolksbankShop byl otevřen v září 2006. VolksbankShop je prodejním místem banky, které nabízí vybrané produkty za velmi výhodných podmínek. Jde o „open space“ pracoviště, které je integrováno přímo do prostoru supermarketu Kaufland. VolksbankShopy jsou otevřeny 7 dní v týdnu od 8 do 20 hodin, tedy 12 hodin každý den. Navíc bankomaty a Infoterminály pro tisk výpisů z účtu jsou klientům k dispozici po celou otevírací dobu Kauflandu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).