Hlavní navigace

Volksbank ve Vaňkovce má důvod k oslavě

Brněnská pobočka Volksbank CZ v Galerii Vaňkovka oslaví dne 23. března 2006 své první narozeniny. Má důvod k oslavě. Změna lokality z brněnského nádraží Zvonařka do obchodního centra Vaňkovka se výrazně projevila na počtu klientů i na vkladech. Pobočka má ambici stát se především poradenským pracovištěm.

Sdílet

Pobočka byla loni přemístěna z brněnského nádraží Zvonařka do prostor obchodního centra Galerie Vaňkovka. Toto strategické umístění blízko centra města, se snadnou dostupností i pro spádové oblasti Brna, se pozitivně projevilo na základních kvantitativních ukazatelích. Počet klientů od března 2005 do března 2006 narostl o 60 % a vklady vzrostly o 70 %. Bankomat, který je umístěn v prostorách Galerie vykazuje nejfrekventovanější využití v rámci Volksbank CZ, a. s.

„Chtěli jsme vyjít vstříc i klientům, kteří pracují do večera, a zavedli jsme delší otevírací dobu. Ve všední dny je otevřeno od 9 do 19 hodin a v sobotu od 9 do 13 hodin. Je to nejdelší otevírací doba v rámci Volksbank v České republice,“ říká Petr Nentvich, ředitel regionu Brno.

Pro rychlejší obsluhu klientů bylo vybudováno nové pokladní místo a infoterminál byl umístěn mimo expozituru banky, což klientům přineslo možnost okamžitého a přitom bezpečného získání informací o jejich účtu. Dalšími výhodami jsou bezbariérový přístup a bezplatné parkování v prostorách nákupního centra.

„Máme ambici stát se především poradenským pracovištěm, a to nejen v oblasti běžných produktů pro občany, ale hlavně v oblastech hypotečních úvěrů a služeb pro drobné podnikatele,“ říká Petr Nentvich a dodává: „Banka je především o lidech, proto je pro nás klíčová vstřícná a otevřená komunikace zastřešená profesionalitou zaměstnanců, kteří mají komplexní znalosti bankovních produktů. Musím s potěšením konstatovat, že na Vaňkovce se nám to daří.“

Volksbank ve Vaňkovce nabízí komplexní bankovní služby pro různé typy klientů. Od běžných retailových produktů, úvěrů pro fyzické osoby včetně hypotečních, až po produkty pro podnikatele. Díky partnerským společnostem nabízí Volksbank také pojištění, stavební spoření, penzijní fondy a investice do cenných papírů.

V rámci otevření této pobočky loni Volksbank nastartovala prodej produktových balíčků šitých na míru různým typům klientů. Pokud si klienti sjednali FIT konto, STYL konto nebo Program EXCLUSIVE, získali jako bonus vedení účtu po dobu tří měsíců zdarma.

Galerie Vaňkovka je obchodní komplex, který vznikl na místě bývalé továrny z 19. století. Jedná se o největší nákupní centrum Moravy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).