Hlavní navigace

Volksbank přináší komplexní řešení pro malé a střední firmy

Volksbank CZ spustila v květnu kampaň zaměřenou na malé a střední podniky. Cílovým skupinám nabízí zvýhodněnou nabídku vedení firemního účtu s kontokorentem s úrokovou sazbou 6,97 % p.a. garantovanou na období jednoho roku v rámci programu „Komplexní řešení pro malé a střední firmy“. Bonusová nabídka čtyř produktů (KONTOÚVĚR, INVESTIČNÍ ÚVĚR, TREASURY LIMIT a GARANČNÍ LINKA) je doplněna bankovními službami na jeden rok zdarma a je platná do 31. srpna 2008.

Sdílet

„Na základě našich dlouhodobých zkušeností víme, že jeden uniformní produkt, jak jej banky obvykle nabízejí, není pro menší podniky ideální, neboť nemusí být vždy flexibilní a plně uspokojovat jejich potřeby,“ říká Petr Žibřid, ředitel Marketing & Communication Volksbank CZ, a dodává: „Proto jsme se rozhodli oslovit malé a střední firmy komplexním „řešením“ skládajícím se ze čtyř samostatných produktů, kterými jsou KONTOÚVĚR, INVESTIČNÍ ÚVĚR, TREASURY LIMIT a GARANČNÍ LINKA.“

Pokud si zájemci v době trvání akční nabídky kterýkoli ze čtyř produktů v rámci Komplexního řešení pro malé a střední firmy sjedná, získá navíc soubor doplňkových bankovních služeb na jeden rok zdarma:

  • běžný účet v korunách nebo v jiné měně se zvýhodněným pásmovým úročením
  • přímé bankovnictví (Internet banking, Phone banking, Homebanking)
  • služební platební karta typu MasterCard Business nebo VISA Business
  • měsíční výpis z účtu (poštou, infoterminál)
  • program transakčních poplatků – Tarif PREMIUM

Reklamní kampaň, která je poslední ze tří stěžejních mediálních komunikačních aktivit Volksbank CZ plánovaných na jaro a léto 2008, bude podporována především prostřednictvím tiskové reklamy, rozhlasovými spoty a internetovými bannery, které doplní také aktivity přímého marketingu. K produktu Volksbank vytvořila také speciální internetové stránky www.kontouver.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).