Hlavní navigace

Volksbank přináší komplexní řešení pro malé a střední firmy

Volksbank CZ spustila v květnu kampaň zaměřenou na malé a střední podniky. Cílovým skupinám nabízí zvýhodněnou nabídku vedení firemního účtu s kontokorentem s úrokovou sazbou 6,97 % p.a. garantovanou na období jednoho roku v rámci programu „Komplexní řešení pro malé a střední firmy“. Bonusová nabídka čtyř produktů (KONTOÚVĚR, INVESTIČNÍ ÚVĚR, TREASURY LIMIT a GARANČNÍ LINKA) je doplněna bankovními službami na jeden rok zdarma a je platná do 31. srpna 2008.

„Na základě našich dlouhodobých zkušeností víme, že jeden uniformní produkt, jak jej banky obvykle nabízejí, není pro menší podniky ideální, neboť nemusí být vždy flexibilní a plně uspokojovat jejich potřeby,“ říká Petr Žibřid, ředitel Marketing & Communication Volksbank CZ, a dodává: „Proto jsme se rozhodli oslovit malé a střední firmy komplexním „řešením“ skládajícím se ze čtyř samostatných produktů, kterými jsou KONTOÚVĚR, INVESTIČNÍ ÚVĚR, TREASURY LIMIT a GARANČNÍ LINKA.“

Pokud si zájemci v době trvání akční nabídky kterýkoli ze čtyř produktů v rámci Komplexního řešení pro malé a střední firmy sjedná, získá navíc soubor doplňkových bankovních služeb na jeden rok zdarma:

  • běžný účet v korunách nebo v jiné měně se zvýhodněným pásmovým úročením
  • přímé bankovnictví (Internet banking, Phone banking, Homebanking)
  • služební platební karta typu MasterCard Business nebo VISA Business
  • měsíční výpis z účtu (poštou, infoterminál)
  • program transakčních poplatků – Tarif PREMIUM

Reklamní kampaň, která je poslední ze tří stěžejních mediálních komunikačních aktivit Volksbank CZ plánovaných na jaro a léto 2008, bude podporována především prostřednictvím tiskové reklamy, rozhlasovými spoty a internetovými bannery, které doplní také aktivity přímého marketingu. K produktu Volksbank vytvořila také speciální internetové stránky www.kontouver.cz.