Hlavní navigace

Volksbank CZ snižuje úrokové sazby hypoték

[Tisková zpráva] Volksbank CZ dnes snížila úrokové sazby hypotečních úvěrů v průměru o 0,4 p.b. V návaznosti na toto snížení se banka rozhodla prodloužit akci Hypotéka bez starostí, a to až do 31. července 2010. Do 8. srpna 2010 je také prodloužena akce na refinancování hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření za snížený zpracovatelský poplatek 999 Kč.

Sdílet

„Úrokové sazby u hypoték jsme snížili na 3,99 % p.a. pro tříletou fixaci se splatností do 10 let a 4,49 % p.a. pro tříletou fixaci s libovolnou dobou splatností. Tyto sazby včetně 50% slevy na zpracovatelském poplatku budeme garantovat v rámci akce Hypotéka bez starostí, kterou jsme prodloužili až do konce července,“ uvádí Jiří Škrob, produktový manažer Volksbank CZ.

„U akce na refinancování hypotečních úvěrů a meziúvěrů ze stavebního spoření nabízíme od dnešní-ho dne tříletou fixaci už za 3,99 % p.a. pro splatnost do 10 let, resp. 4,49 % p.a. pro ostatní splatnosti. Zpracovatelský poplatek bude stále činit pouze 999 Kč,“ doplnil Jiří Škrob.

Více informací na www.volksbank.cz a www.chcihypote­ku.cz!Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).