Hlavní navigace

Volksbank CZ otevřela nové firemní centrum na severu Čech

[Tisková zpráva] Volksbank CZ otevřela v Liberci nové obchodní centrum, které firemním klientům nabízí kultivované prostředí banky s individuálním přístupem a respektuje soukromí při vyřizování bankovních operací.

Sdílet

V souvislosti se zprovozněním firemního centra v nových prostorách připravila Volksbank CZ pro své nové firemní klienty dvě speciální akce – Volksbank Firemní konto bez poplatků na půl roku a poskyt-nutí nadstandardní úrokové sazby v rámci termínovaného vkladu na tři měsíce. Tato nabídka platí jen pro nové klienty firemního centra Volksbank CZ na severu Čech.

„Samostatné firemní centrum jsme vytvořili proto, abychom prostory přizpůsobili přímo potřebám fi-remní klientely. Nové prostředí je klidnější než klasická pobočka pro retailovou klientelu a my věříme, že zde budou klienti s potěšením využívat služeb našeho profesionálního poradenství,“ přiblížil Vladi-mír Kousal, ředitel firemního centra Liberec, důvod jeho vybudování. „Aby si naše firemní centrum klienti oblíbili, připravili jsme pro ně dvě výhodné akce. Každý nový klient, který si do konce července otevře v libereckém centru firemní účet, získá exkluzivní balíček služeb Volksbank Firemní konto na šest měsíců zdarma. Druhá akce cílí na zhodnocení volných depozit. Volksbank všem novým klientům nabízí pro tříměsíční termínovaný vklad stejné úrokové sazby jako pro vklad šestiměsíční,“ dodal Vla-dimír Kousal.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).