Hlavní navigace

Volksbank CZ: Měníme sazebník, ne poplatky

Od února Volksbank CZ oficiálně spustila na svých webových stránkách nový interaktivní sazebník poplatků. Ten na rozdíl od klasické verze ve formátu PDF umožňuje klientům rychlé a snadné vyhledání jakéhokoli poplatku či sazby související s vybraným produktem. Výši poplatků uvedených v sazebníku Volksbank nezměnila.

Sdílet

Nový interaktivní sazebník je rozdělen do tří hlavních sekcí: Občané, Podnikatelé, Firmy a veřejný sektor. Tato nabídka obsahuje výběr z několika podkapitol, jejichž obsah určuje seznam produktů, které banka nabízí pro příslušnou cílovou skupinu. Specifické dotazy může klient zadat přímo do vyhledávače v pravém horním rohu obrazovky, což mu šetří čas při hledání konkrétního požadavku, přibližuje aplikaci Lucie Kropáčková z produktového oddělení Volksbank CZ.

Petr Žibřid, ředitel marketingu a komunikace Volksbank CZ, k tomu dodává: Databázový sazebník jsme začali připravovat již v průběhu loňského roku a jeho zkušební verzi jsme na našich webových stránkách spustili už před Vánoci. Důvodem změny je především větší přehlednost dat. Je pro nás důležité šetřit našim klientům čas a díky novému sazebníku si sami mohou jednoduše vyhledat informaci o poplatku, který je právě zajímá.

Hlavními výhodami nového sazebníku je především rychlé vyhledávání a snadná orientace. V sazebníku bude možné vyhledávat sazby platné jak k aktuálnímu datu, tak i zpětně. V případě změny poplatku je klient na tuto skutečnost také upozorněn minimálně s třicetidenním předstihem.

Více informací naleznete na www.volksbank.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).