Hlavní navigace

Vodafone prodlužuje vánoční nabídku

Díky velkému zájmu prodlužuje Vodafone svou vánoční nabídku. Ti, kteří chtějí získat dárek v hodnotě 500 až 2 000 Kč k vybranému tarifu a víkendové SMS do sítě Vodafonu zdarma, mají o měsíc navíc k pořízení nabídky.

Sdílet

Všichni noví nefiremní zákazníci a firemní zákazníci bez písemné smlouvy, kteří si do 29. ledna 2007 aktivují nový tarif Nabito, dostanou zdarma dárek v hodnotě 500 až 2 000 Kč (dle vybraného tarifu, bez 19% DPH). Ten mohou využít buď na slevu z měsíčního paušálu, nebo na slevu z Volací jistiny.

Kromě výše uvedené nabídky Peníze na služby, mají tito zákazníci také nárok na víkendové SMS do sítě Vodafonu zdarma po dobu od 1.ledna do 1. dubna 2007. Nemusí se o nic starat, aktivace proběhne automaticky. Přičemž právě psát textové zprávy zdarma o víkendech do vlastní sítě mohou nejen noví uživatelé, ale i celé 2,3 miliónů současných zákazníků operátora.

„Ukazuje se, že náš záměr přepsat pravidla trhu a zaměřit se na stávající zákazníky přinejmenším stejně intenzivně jako na nové je správný. Prodeje během letošních Vánoc zatím překonaly naše očekávání,“ říká Chris Robbins, viceprezident pro marketing Vodafonu a dodává: „Jsme rádi, že zákazníci oceňují skutečnost, že si stávajícího uživatele vážíme stejně jako nového a že naše nabídka je transparentní, férová a hlavně pro všechny.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).