Hlavní navigace

Vodafone na ledě

Praha, 2. prosince 2005 – Kluziště Oskar Vodafonu – neodmyslitelná vánoční atrakce v centru Prahy, nebude chybět ani letos. Kluziště otevřeme v sobotu 3. prosince v pět hodin večer opět na Ovocném trhu. Bruslit bude možné celkem 29 dní až do 1. ledna 2006 od 10 hodin ráno do 10 hodin večer. Vstup na kluziště je pro všechny návštěvníky zcela zdarma.

Sdílet

Jako tradičně bude mít plocha kluziště velikost 30×14 metrů a přímo u kluziště bude k dispozici půjčovna bruslí. Zákazníci Oskar Vodafonu budou mít půjčení zdarma, ostatní zaplatí jednotnou částku 30 korun za hodinu. Pro návštěvníky, kteří si přijdou zabruslit s plnými taškami vánočních dárků, bude nově k dispozici i úschovna věcí. Letošní novinkou bude také jukebox, kde si k bruslení bude každý moci vybrat svou oblíbenou melodii.

Kluziště je připraveno i na teplejší počasí, takže obleva nehrozí. Díky použité technologii vícevrstvého ledu vydrží plocha neporušená až do 15 °C.

Ten, kdo dává přednost teplu domácího krbu, může sledovat své dovádějící přátele prostřednictvím webových kamer na www.vodafonenalede.cz. Na téže adrese bude umístěna i fotogalerie snímků pořízených fotografem, který na přání vyfotí každého přímo na kluzišti.

Srdečně zvu na led všechny příznivce zimních sportů, kteří mají chuť se nezávazně pobavit, odpočinout si od předvánočního shonu, nebo zažít skvělý sportovní zážitek v netradičním prostředí, říká Igor Přerovský, viceprezident Oskar Vodafonu pro značku a komunikaci. Peníze získané půjčováním bruslí poputují stejně jako v minulých letech na charitativní účely. Minulý rok si na Oskarově kluzišti v Praze zabruslilo přes 12 500 lidí!

Kluziště Oskar Vodafonu nebude letos chybět ani v centru Ostravy na Jiráskově náměstí. Slavnostní otevření zde proběhne už v pátek 2. prosince v 17,00 hodin. Minulý rok v Ostravě přišlo na Oskarovo kluziště přes 13 800 bruslařů. Společně v Praze a Ostravě jsme tak loni vyčarovali úsměv na tvářích téměř 26 000 lidí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).