Hlavní navigace

Vladimír Bezděk bude od září působit ve skupině Generali PPF

[Tisková zpráva] Vladimír Bezděk (36), uznávaný expert na pojišťovnictví a penzijní systém, nastupuje v září do skupiny Generali PPF Holding. Po získání všech nezbytných souhlasů se stane generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti Generali Slovensko. Ve funkci nahradí dosavadního generálního ředitele Antonína Nekvindu, který působil na Slovensku od roku 1998.

Sdílet

Ladislav Bartoníček, generální ředitel Generali PPF Holding, k jeho příchodu říká: „Vladimír Bezděk bude pro naši skupinu významnou posilou. Jeho znalosti pojišťovnictví a penzijního systému napomohou dalšímu rozvoji nejen naší dceřiné firmy na Slovensku, ale i aktivit Generali PPF Holdingu v celém regionu střední a východní Evropy.“

Vladimír Bezděk pracoval v letech 1997 až 2006 v České národní bance. Od roku 2007 do května 2010 působil jako generální ředitel a předseda představenstva Aegon Pojišťovna a.s. a Aegon Penzijní fond, a.s. v České republice. V letech 2004 a 2005 a od ledna do června 2010 vedl expertní skupinu vlády ČR zaměřenou na přípravu důchodové reformy. Vladimír Bezděk je ženatý a má 4 děti.

Antonín Nekvinda působil na slovenském pojistném trhu od roku 1998. Přispěl k úspěšnému vybudování České pojišťovny – Slovensko (ČPS), která se stala třetí největší na slovenském trhu. Po vytvoření Generali PPF Holdingu proběhlo pod jeho vedením v roce 2008 úspěšné sloučení ČPS a slovenské pojišťovny Generali a vytvoření Generali Slovensko.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).