Hlavní navigace

Vítězové čtyř kategorií prestižního Podnikatelského projektu roku jsou klienti Volksbank CZ

[Tisková zpráva] Ve čtyřech ze sedmi vyhlášených kategorií celostátní soutěže Pod-nikatelský projekt roku 2010 zvítězily společnosti, které svěřily správu svých firemních financí Volksbank CZ.

Sdílet

V kategoriích Inovace a Potenciál zvítězila společnost Elmarco, v kategorii ICT a strategické služby firma PIKE Electronic a v kategorii Eko-energie Vodní elektrárna Železný Brod. Všechny tyto vítězné společnosti jsou dlouholetými klienty Volksbank CZ.

„Naši klienti obsadili první příčky čtyř kategorií ze sedmi. Osobně jsem velmi poctěn, domnívám se, že to jen potvrzuje, že spojení s naší bankou a její komplexní nabídkou služeb je jedním z dobrých zákla-dů poctivého byznysu. Finanční procesy jsou velmi rychlé a naše banka má velmi zodpovědnou politi-ku,“ komentuje výsledky soutěže a spolupráce s firmami Frank Guthan, člen představenstva Volksbank CZ zodpovědný za firemní bankovnictví.

Hned ve dvou kategoriích, Inovace a Potenciál, zvítězila liberecká firma Elmarco, která jako první na světě začala sériově vyrábět a prodávat zařízení na výrobu nanovlákenného materiálu. „K tomu, aby-chom mohli dělat úspěšný byznys po celém světě, potřebujeme stabilní banku, která rozumí našim potřebám. A takovým parterem je pro nás už sedm let právě Volksbank,“ říká Ondřej Veselovský, fi-nanční ředitel společnosti Elmarco. V kategorii nazvané ICT a strategické služby zvítězil další dlouho-letý klient Volksbank, specialista na komplexní softwarová řešení, firma PIKE Electronic. A v soutěžní kategorii Eko-energie – Obnovitelné zdroje energie se na prvním místě umístila Vodní elektrárna Že-lezný Brod.

"Z umístění našich klientů v soutěži mám samozřejmě velkou radost. Věřím, že naše dlouhodobé partnerství a zkušenosti naší banky snad také přispívají k úspěchům těchto podnikatelsky zdatných a společensky prospěšných firem,“ říká Mojmír Dvořák, ředitel firemního bankovnictví Volksbank. 

Celostátní soutěž Podnikatelský projekt roku hodnotí v uplynulém roce realizované projekty českých podnikatelů, podpořené ze strukturálních fondů EU a státního rozpočtu ČR.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).