Hlavní navigace

Vítězka si odnesla symbolický klíč od hlavní výhry Milionového kvízu

V pátek 2. června předali zástupci partnerů sotěže Milionový kvíz šťastné výherkyni symbolický klíč od hlavní výhry – bytu 2+kk za 2 394 000 korun v atraktivní lokalitě v Praze – Štěrboholích. Pavel Kavánek, generální ředitel ČSOB a Jan Petr, marketing manažer developerské společnosti Orco, poblahopřáli k úspěchu v komorním prostředí Pachtova paláce v Praze Antonii Kreislové z Děčína.

Sdílet

Soutěž uspořádaly na přelomu března a dubna ČSOB a Orco ve spolupráci s deníkem Právo. Ve vědomostním kvízu museli soutěžící zodpovědět pomocí SMS devatenáct otázek týkajících se problematiky bydlení. „Z celého srdce vám gratuluji, jsem velmi potěšen, že jsme právě vám mohli přinést trochu štěstí,“ řekl k vítězce během slavnostního aktu Pavel Kavánek. „Věříme, že si byt ve zdraví a hojnosti užijete a budete s ním spokojená,“ doplnil ho Jan Petr.

Pro Antonii Kreislovou byla výhra velmi vítanou. „Plánovali jsme, že se s manželem přestěhujeme za dětmi do Prahy. Přemýšleli jsme, jak celou věc vyřešit, a ona se tímto milým způsobem vyřešila sama,“ komentuje výsledek výherkyně, „v první chvíli jsem tomu ale nechtěla vůbec věřit, myslela jsem si, že mne někdo napálil.“

Byt bude dostavěn v nově budované lokalitě společností Orco na sklonku příštího roku. Cena je to opravu zasloužená, soutěžící museli zvládnout orientaci v produktech hlavních partnerů, především co se úvěrů na bydlení týče. „Naše banka se zaměřuje především na rodinné finance. Mnozí v současné době chtějí investovat do nového bydlení a my jsme jim chtěli zábavnou a tak trochu vzdělávací formou pomoci zorientovat se v produktech, které s bydlením souvisí,“ doplňuje Kavánek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).