Hlavní navigace

Vítěz květnového kola investiční hry dokázal 1 milion zhodnotit na 5 milionů

Aktivitou, rychlým rozhodováním a bezesporu znalostmi dokázal vítěz květnového kola a prozatímní první hráč celkového pořadí Investiční hry 2007 zhodnotit během měsíce přidělený milion korun o dalších 272 %. Jen během května vydělal obchodováním s akciemi 3,7 milionu korun a celkově již jeho majetek činí přes 5 milionů korun. Do Investiční hry 2007 se za první dva měsíce přihlásilo přes 15 tisíc hráčů, kteří celkem realizovali obchody s akciemi v objemu přes 30 miliard Kč.

Sdílet

Stará lidová moudrost praví, že peníze dělají peníze. Přestože na akciovém trhu toto platí dvojnásobně a strategie prvního hráče celkového pořadí hry to také potvrzuje, mají všichni stále šanci na výhru. V červnovém kole mohou uspět a získat jednu z mnoha zajímavých cen také ti, co začali hrát později nebo vytvořili v předchozích kolech ztrátu.

Největší oblibě se těší tradiční české tituly ČEZ, Telefónica O2 nebo Komerční banka. Ze zahraničních titulů hráči nejvíce investovali do automobilky VOLKSWAGEN a pro internetovou hru asi není velkým překvapením obliba akcií APPLE COMPUTER.

Poslední červnové kolo se koná od 1. 6. do 30. 6., přihlásit se do soutěže je možné na www.investicka.cz.

Investiční hra – celkové objemy obchodů s jednotlivými akciemi (v mil. Kč)

1 ČEZ (ČR) – 2 200
2 TELEFÓNICA O2 C.R. (ČR) – 1 265
3 KOMERČNÍ BANKA (ČR) – 1 208
4 PHILIP MORRIS ČR (ČR) – 948
5 ALTANA (GER) – 825
6 UNIPETROL (ČR) – 802
7 VOLKSWAGEN (GER) – 777
8 APPLE COMPUTER (USA) – 751

Výsledková listina květnového Investiční hry
1. místo – pan Jiří Křivánek zhodnotil finanční prostředky ze začátku měsíce o úctyhodných 272 % (3,723 mil. Kč). Vyhrává letenky pro dvě osoby, MP3 přehrávač a sportovní tašku.
2. místo – pan Ronald Richter zhodnotil svůj majetek o 118 % (1,571 mil. Kč). Vyhrává letenky pro dvě osoby a sportovní tašku.
3. místo  – Jana Férová, která majetek zhodnotila o 53 % (577 tis. Kč) vyhrává letenky pro dvě osoby a sportovní tašku.

Veškeré důležité informace o hře jsou dostupné na stránce www.investicka.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).