Hlavní navigace

Visa je nejdůvěryhodnější značkou ve 14 zemích Evropy - své prvenství v kategorii nejdůvěryhodnější platební karta obhájila i letos

Společnost Visa získala ocenění čtenářů časopisu Reader's Digest Výběr Dobrá značka 2008. Toto ocenění navazuje na celoevropský průzkum, který zrealizovala společnost Reader's Digest na podzim 2007. Ten se prováděl již tradičně dotazníkovou metodou mezi čtenáři knih a magazínu společnosti Reader´s Digest Výběr, s.r.o. a jeho cílem je zjistit spontánní znalost a důvěryhodnost značek ve třiceti kategoriích.

Sdílet

V rámci průzkumu bylo osloveno 275 085 respondentů z 15 zemí Evropy. V České republice se jich zúčastnilo 13 500. V kategorii platební karty získala značka Visa prvenství ve 14 zúčastněných zemích, což svědčí o vysoké míře spokojenosti spotřebitelů. Respondenti hodnotili nejen kvalitu produktu, jeho cenu a design, ale i důvěryhodnost značky a péči o potřeby zákazníka.

„Velmi nás těší spokojenost čtenářů magazínu Reader's Digest Výběr se značkou Visa. Především si vážíme toho, že Visa získala toto prestižní ocenění již po sedmé, což vypovídá o její dlouhodobé oblibě u stovek spokojených držitelů karet,“ říká Miloslav Kozler, Area managera Visa Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).