Hlavní navigace

Visa Europe posiluje manažerský tým řídící operace společnosti v České republice a na Slovensku

Společnost Visa Europe dnes oznámila, že novým Area managerem pro Českou republiku a Slovensko byl s účinností od 1. října 2007 jmenován Miloslav Kozler. Posílí tak manažerský tým společnosti Visa Europe odpovědný za rozvoj firemních aktivit a udržování obchodních vztahů v České republice a na Slovenku. V této pozici bude Miloslav Kozler koordinovat z Prahy úzkou spolupráci s členskými bankami asociace Visa a aktivity související s platebními kartami.

Sdílet

„Společnost Visa Europe těší dynamický růst na českém a slovenském trhu, doprovázený novými ekonomickými příležitostmi v těchto zemích, zejména pak poptávkou po nových moderních produktech a službách, jako jsou Visa cash back nebo předplacené karty Visa. Posílením našeho místního manažerského týmu chceme rozšířit spolupráci s partnery a podpořit další rozvoj na obou trzích,“ říká Miloslav Kozler.

Miloslav Kozler má rozsáhlé manažerské zkušenosti z retailového bankovnictví. Dříve rovněž pracoval jako poradce pro Ministerstvo zahraničí.

Do společnosti Visa International nastoupil Miloslav Kozler poprvé v roce 2000 jako manažer pro Českou republiku a Slovensko. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Mluví česky, anglicky, španělsky a slovensky, částečně též rusky a francouzsky.

Bývalá Area manažerka Jana Lvová se přesune na jinou pozici v rámci manažerského týmu Visa Europe a její novou specializací budou banky s celoevropskou působností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).