Hlavní navigace

Viceprezidenty Rady Českého institutu interních auditorů byli znovu zvoleni dva zástupci Ernst & Young

Josef Severa a Andrea Rajmová ze společnosti Ernst & Young byli opět zvoleni do Rady Českého institutu interních auditorů (ČIIA) jako viceprezidenti na dvouleté období. Josef Severa zastává pozici Prvního viceprezidenta ČIIA pro projekty a zároveň se stal tajemníkem Institutu, Andrea Rajmová bude i nadále zastávat funkci Viceprezidentky pro komunikaci.

Sdílet

Na 11. řádném sněmu Českého institutu interních auditorů (ČIIA) byli dva zástupci poradenské společnosti Ernst & Young znovu zvoleni do funkcí viceprezidentů Rady ČIIA. „Touto volbou byla potvrzena vůdčí role Ernst & Young v interním auditu a naše snaha o dlouhodobý rozvoj profese interního auditu v České republice,“ komentuje volbu Dirk Kroonen, vedoucí partner Ernst & Young v České republice.

Josef Severa zastává pozici Prvního viceprezidenta ČIIA pro projekty a tajemníka Institutu. V této funkci je odpovědný za rozvoj ČIIA, stejně jako za kontrolu a řízení všech velkých projektů. Zároveň bude plnit roli „druhého muže“ Institutu, vedle prezidenta ČIIA Pavla Váchy ze společnosti T-Mobile. V Ernst & Young působí Josef Severa jako senior manažer v oddělení interního auditu. Specializuje se na řízení projektů v oblasti interního auditu, reinženýring procesů, budování vnitřních kontrolních a řídících mechanismů a na analýzu efektivity nákladů.

Andrea Rajmová je Viceprezidentkou ČIIA pro komunikaci. Bude odpovědná především za kvalitu magazínu Interní auditor a za webové stránky ČIIA. Ve společnosti Ernst & Young působí jako senior konzultant.

Informace o Ernst & Young

Ernst & Young patří mezi nejvýznamnější celosvětové společnosti poskytující odborné poradenské služby. Jedním z cílů, jež si tato organizace vytkla, je obnovit důvěru veřejnosti ve společnosti poskytující odborné poradenské služby a v kvalitu účetního výkaznictví. V rámci poradenské sítě Ernst & Young působí ve více než 140 zemích celého světa 100 tis. odborníků, na něž jsou kladeny ty nejpřísnější nároky, pokud jde o osobní integritu, kvalitu práce či odborné předpoklady. Díky tomu tito odborníci poskytují klientům služby nejvyšší kvality, jež se opírají o bohaté znalosti a zkušenosti Ernst & Young v klíčových oblastech své činnosti – v oblasti auditu, daní a transakčního poradenství. Podrobnější informace o celosvětové poradenské síti Ernst & Young a jejím přístupu k různým ekonomickým otázkám najdete na webových stránkách www.ey.com/perspectives. Ernst & Young odkazuje na celosvětovou organizaci členských společností Ernst & Young Global Limited, z nichž každá je samostatnou právnickou osobou. Ernst & Young Global Limited neposkytuje své služby klientům.

Informace o ČIIA

ČIIA je profesním sdružením interních auditorů, které má 850 členů a které je zároveň národní pobočkou IIA (117 tis. členů ze 120 zemí světa). Rada ČIIA má 13 členů. 11. sněm ČIIA se uskutečnil 30. 3. 2006.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).