Hlavní navigace

Věrnost k Renaultu se vyplatí

Praha, 2. října 2006. Renault Leasing CZ, ve spolupráci se společností Renault ČR, uvádí na trh atraktivní nabídky financování, které usnadňují nákup nových vozidel značky Renault a Dacia a ojetých vozidel všech značek. Společnost Renault Leasing CZ umožňuje svým věrným zákazníkům využívat v rámci věrnostního programu výhody produktu Renault Garance+ zcela zdarma.

Sdílet

Společnost Renault Leasing CZ za podpory importéra Renault ČR nabízí svým zákazníkům v rámci věrnostního programu zdarma produkt „Renault Garance+“. Zákazníkům společností Renault Leasing CZ a CAC LEASING, kteří si po skončení smlouvy o financování na vůz Renault (leasingové smlouvy, smlouvy o úvěru, smlouvy na splátkový prodej) opět zakoupí vůz značky Renault prostřednictvím financování přes společnost Renault Leasing CZ, je nabídnuta výhoda v podobě bezplatného prodloužení smluvní záruky výrobce na nově pořízený vůz – produkt Renault Garance+. Výhodu lze uplatnit nejen na nový vůz značky Renault, ale také na ojetý vůz Renault ve stáří do 12 měsíců od uvedení do provozu. Hodnota produktu se pohybuje v rozmezí od 7 000 Kč do 30 000 Kč v závislosti na typu vozidla a motoru.

Produkt Renault Garance+ zahrnuje prodloužení smluvní dvouleté záruky poskytované na nový osobní vůz o další dva roky bez omezení ujetých kilometrů. V případě užitkových vozů se klient může těšit z prodloužené smluvní záruky o jeden rok s omezením ujetí 120 000 km. Příjemnou výjimkou jsou osobní vozy s přepážkou, na které se vztahuje výhoda ve stejném rozsahu jako pro osobní vozy. Součástí nabídky pro osobní i užitkové vozy je také bezplatné prodloužení asistenčních služeb Renault Assistance, které jsou zákazníkům k dispozici 24 hodin denně na celém území Evropy. O podrobnostech produktu je možné se informovat u kteréhokoliv partnera Renault nebo na internetových stránkách www.renaultleasing.cz a www.renault.cz.

Výhody produktu Renault Garance+ shrnuje Zdeněk Jiroutek, marketingový manažer společnosti Renault Leasing CZ: „Bezplatné odstranění mechanické nebo elektrické závady, na kterou se vztahuje smluvní záruka výrobce, přičemž neplatíte ani materiál, ani práci, jistota, že nezůstanete na silnici bez pomoci, možnost využít služby v celé evropské síti Renault, to jsou základní devizy, které uvítá každý motorista, a proto jsme se rozhodli tento balíček poskytnout všem našim věrným klientům.“ A ještě doplňující informace pro ty řidiče, kteří své vozy obměňují častěji. Výhoda je vázána na vozidlo, což znamená, že při prodeji vozidla přecházejí všechny výhody produktu na nového majitele. Vůz je tedy prodáván v záruce a má při prodeji vyšší hodnotu.

Stávající klient se o možnosti zařazení do věrnostního programu dovídá prostřednictvím nabídkového (věrnostního) dopisu, který obdrží přibližně 2 měsíce před ukončením běžící smlouvy o financování. Výhodu lze uplatnit ve lhůtě 6 měsíců od ukončení stávající smlouvy o financování, a to opakovaně na každý nově pořizovaný vůz Renault v tomto období.

Uplatnění výhody je snadné. Věrnostní dopis stačí předložit u prodejce Renault při koupi vozidla a sepisování nové smlouvy o financování. Zákazník do dvou měsíců od uzavření smlouvy o financování obdrží zákaznickou kartu na Renault Garanci+, kterou se prokazuje v síti autorizovaných partnerů Renault. V případě ztráty dopisu si klienti mohou vyžádat vystavení jeho duplikátu prostřednictvím partnera Renault.

Společnost Renault ČR společně s financujícím partnerem Renault Leasing CZ chtějí takto vyjít vstříc všem svým váženým zákazníkům a zajistit jim poskytnutím tohoto dalšího pojištění vozidla ještě větší pohodlí a bezpečnost na cestách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).