Hlavní navigace

Veřejnost zvolila Českou spořitelnu pětkrát v řadě nejdůvěryhodnější bankou roku

Česká spořitelna obhájila i v sedmém ročníku soutěže MasterCard Banka 2008 roku ocenění Nejdůvěryhodnější banka roku. Od roku 2004 tak získala toto ocenění již popáté za sebou. První místo letos Finanční skupina České spořitelny obsadila i v dalších dvou kategoriích: Úvěr roku s Chytrou kartou ČS a Životním pojištěním roku.

Sdílet

ČS boduje ve 4 kategoriích soutěže MasterCard Banka roku 2008, oceněna je i v zahraničí

Úspěch ČS slavila také v zahraničí, kde 26. listopadu 2008 převzal její zástupce v Londýně prestižní ocenění Banka roku pro Českou republiku v mezinárodní soutěži časopisu The Banker: Bank of the Year 2008.

Být nejdůvěryhodnější bankou pět let za sebou je pro nás tím nejlepším oceněním od klientů. Pro mne a mé kolegy není nic důležitějšího, než vědět, že nám naši klienti věří. V časech finanční krize nabývá pojem důvěryhodnost nových významů a dimenzí. Jsme na ocenění nesmírně hrdí a zároveň jsme za něj velmi vděční. Radost a hrdost cítíme i díky dalším oceněním. Především nás těší úspěch Chytré karty, který potvrzuje fakt, že jsme nabídli další produkt, který na bankovním trhu chyběl, uvedl Gernot Mittendorfer, generální ředitel a předseda představenstva České spořitelny. Cena a velký dík patří hlavně všem kolegům, zaměstnancům Finanční skupiny České spořitelny, protože jde hlavně o jejich zásluhu a úspěch, dodal Gernot Mittendorfer.

Česká spořitelna slaví úspěch také na mezinárodním poli. Ve středu 26. listopadu 2008 dostala titul Banka roku pro Českou republiku v soutěži časopisu The Banker: Bank of the Year 2008. Skutečnost, že jsme v dnešní – pro banky a celou ekonomiku – tak vypjaté době získali ocenění v této prestižní mezinárodní soutěži, vnímáme jako velký úspěch a také jako motivaci pro další práci. Je dobré vědět, že naši práci oceňují i v zahraničí, uvedl Dušan Baran, místopředseda představenstva a první náměstek generálního ředitele České spořitelny, který cenu převzal v Londýně.

Cílem soutěže MasterCard Banka roku 2008 je ocenění služeb a produktů bank působících v České republice. Základním kritériem je zaměření bank na drobnou klientelu. Letos jde o sedmý ročník soutěže. Mezinárodní cenu Banka roku pro Českou republiku v soutěži Bank of the Year 2008 uděluje již osmým rokem magazín The Banker, oceňuje tím působení bankovních institucí v zemích celého světa.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).