Hlavní navigace

VEDENÍ ÚČTU ZDARMA NA NOVÉ POBOČCE RAIFFEISENBANK

Raiffeisenbank a.s. dnes otevřela novou pobočku v Praze. Noví klienti, kteří si na pobočce v nejbližších týdnech otevřou účet eBanky, budou mít vedení účtu po dobu jednoho roku zdarma. Banka bude i nadále pokračovat v otevírání nových poboček.

Sdílet

Raiffeisenbank a.s. dnes otevřela novou pobočku v Praze na Vinohradské ulici. Pobočka nabídne klientům komplexní služby a bude nabízet nejen produkty Raiffeisenbank, ale i vybrané služby eBanky.

Noví klienti, kteří si na pobočce otevřou běžný účet eBanky do konce června, navíc získají další výhody. „Všichni noví klienti z řad fyzických osob i podnikatelů budou mít vedení běžného účtu eBanky včetně internetového bankovnictví zdarma po dobu jednoho roku bez ohledu na výši příchozích plateb,“ uvedl vedoucí marketingové komunikace Raiffeisenbank Marek Kontriš.

Raiffeisenbank tak nyní obsluhuje klienty na 55 pobočkách. Postupně přitom propojuje svou prodejní síť s obchodními místy eBanky, služby Raiffeisenbank a eBanky je tak možné získat na více než 100 míst v České republice. Rozšiřování pobočkové sítě bude pokračovat i v následujících měsících, banka letos otevře nové pobočky především v Praze a dalších velkých městech. Nově se budou otevírat i speciální hypoteční centra.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).