Hlavní navigace

Ve Vánoční hře ČMSS vyhrává každý

Sdílet

Blíží se nejkrásnější svátky roku, kdy každý z nás přemýšlí o tom, jak udělat radost svým blízkým. Konec roku je také obdobím, kdy bilancujeme uplynulý rok a děláme plány do budoucnosti. Smlouva o stavebním spoření s Liškou přináší obojí: může být milým vánočním dárkem a současně je to i vykročení k aktivnímu řešení představ o budoucím moderním a útulném bydlení. Českomoravská stavební spořitelna letos navíc připravila pro své klienty vánoční hru o stovky atraktivních cen, se kterými si mohou rodinné svátky ještě více zpříjemnit.

Každý klient, který v období od 1. listopadu do 31. prosince 2002 uzavře s ČMSS smlouvu o stavebním spoření bez ohledu na výši cílové částky (prvotní, následnou nebo zvýšení cílové částky), získá jeden stírací los. Výši své výhry se dozví ihned po setření políčka na losu. A co je důležité: každý los vyhrává!

Hlavní cenu představuje

Osobní automobil HONDA CR-V
V hodnotě 850.000 Kč

Neméně zajímavé jsou však i další výhry:

* 5 x poukaz na zájezd v hodnotě 10.000 Kč
* 10 x mobilní telefon
* 20 x stereomagnetofon s CD přehrávačem
* 50 x hodinky Swatch
* 100 x CCS karta s kreditem 1000 Kč
* 200× Tesco poukázka v hodnotě 500 Kč

a stovky dalších dárků od ČMSS. Celková hodnota výher překročí 4,5 milionů Kč.

Smlouva o stavebním spoření s ČMSS uzavřená v předvánočním období se tak může stát sama o sobě vánočním dárkem, který ocení každý, kdo myslí na budoucnost. Letos právě díky vánoční hře ČMSS mohou klienti ke své smlouvě získat i dárek, kterým potěší sebe nebo někoho ze svých blízkých. S Liškou vyhrává každý!

Českomoravská stavební spořitelna je největší česká stavební spořitelna. K 31.9.2002 spra­vovala téměř 1,8 milionů platných účtů. Za dobu své existence poskytla již více než 280 tisíc úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů ve výši 37,5 mld. Kč.

Praha, 5. listopadu 2002

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).