Hlavní navigace

Vánoční nabídka Home Credit – až třetina peněz zpátky jako bonus

Praha 25. 10. 2006 – Společnost Home Credit a. s. připravila pro letošní předvánoční období několik novinek. Jednou z nich je jednorázový spotřebitelský úvěr s názvem „Až třetinu peněz zpátky“. Klienti společnosti, kteří do konce roku 2006 nakoupí zboží s Home Creditem na splátky a následně řádně uhradí čtyři pravidelné splátky, získají navíc Vánoční bonus ve výši 1 000 Kč. Další z výhod vánočního produktu Home Credit je možnost nastavit si délku splácení a výši pravidelných měsíčních splátek podle individuálních potřeb. Maximální délka splácení je až 72 měsíců, minimální splátka již od 72 Kč.

Sdílet

Nabízený vánoční produkt „Až třetinu peněz zpátky“ lze využít na nákup pomocí jednorázového spotřebitelského úvěru nabízeného v široké síti smluvních partnerů společnosti Home Credit. Podobně jako ostatní spotřebitelské úvěry Home Credit, lze i speciální vánoční nabídku sjednat ve standardní výši, tedy od 3 000 do 100 000 Kč. Klienti společnosti, kteří této nabídky využijí a do konce roku 2006 nakoupí s Home Creditem na splátky, získají navíc jednorázový Vánoční bonus ve výši 1 000 Kč. Bonus mohou čerpat až do konce roku 2007, a to prostřednictvím kreditní či stříbrné karty Home Credit nebo poštovní poukázkou. Doba splatnosti úvěru se pohybuje od 9 do 72 měsíců. Minimální měsíční splátka je již od 72 Kč. Akontace od 0 %. Nabídka takto zvýhodněného úvěru je omezena pouze pro předvánoční trh. Podmínkou čerpání bonusu je, aby klient řádně uhradil čtyři pravidelné splátky letos sjednaného vánočního produktu , a rovněž aby neměl problémové splácení úvěru ani v minulosti.

„Letošní vánoční akcí nabízíme klientům až 1/3 výše úvěru zpět formou Vánočního bonusu. Home Credit tak přispívá svým zákazníkům jedním dárkem navíc. Každý se díky nastavení půjčky může rozhodnout, zda chce splácet déle po menších částkách, nebo zda splatí celou částku rychleji – během necelého roku,“ říká k vánoční nabídce Mgr. Martin Vetýška, člen představenstva a výkonný ředitel pro obchod Home Credit a. s. a doplňuje: „Podle zkušenosti z minulých let očekáváme, že největší zájem před Vánocemi bude o spotřební elektroniku reprezentovanou především LCD a plazmovými televizory, DVD rekordéry s pevným diskem, domácími kiny, digitálními fotoaparáty a videokamerami nebo MP3 přehrávači a PC sestavami. V oblasti domácích spotřebičů nelze letošní vánoční hity jednoznačně definovat, nicméně předpokládáme zvýšený zájem o myčky na nádobí, vestavěné a kuchyňské spotřebiče.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).