Hlavní navigace

Vánoční hra ČMSS

Blíží se nejkrásnější svátky roku, čas, kdy toužíme udělat radost svým blízkým. Konec roku je také obdobím, kdy bilancujeme uplynulý rok a děláme plány do budoucnosti. Smlouva o stavebním spoření s Liškou přináší obojí: může být milým vánočním překvapením a současně je to i vykročení k aktivnímu řešení představ o budoucím bydlení. Českomoravská stavební spořitelna pro vás letos připravila Vánoční hru s atraktivními cenami, které vám svátky ještě více zpříjemní.

Sdílet

Každý klient, který v období od 1. listopadu do 31. prosince 2003 uzavře s ČMSS smlouvu o stavebním spoření bez ohledu na výši cílové částky (prvotní, následnou nebo zvýšení cílové částky), získá jednu stírací výherní poukázku. Výši své výhry se dozví ihned po setření políčka na poukázce.

Hlavní cenou je:

rodinný automobil v hodnotě 850.000 Kč

Neméně zajímavé jsou však i další výhry:

200 zájezdů v hodnotě 5.000 Kč a 300 tisíc dalších dárků od Lišky v podobě slevových poukázek Čedok v hodnotě 1000 Kč.

Smlouva o stavebním spoření s ČMSS uzavřená v předvánočním období se tak může stát sama o sobě vánočním dárkem, který ocení každý, kdo myslí na budoucnost. Letos právě díky Vánoční hře ČMSS mohou klienti ke své smlouvě získat i dárek, kterým potěší sebe nebo někoho ze svých blízkých.

Uzavřením smlouvy do konce roku 2003 si klienti navíc zajistí u svého stavebního spoření výhodnější podmínky, protože podle předpokladu vstoupí začátkem roku 2004 v platnost novela zákona o stavebním spoření, která některé parametry stavebního spoření upravuje.

Českomoravská stavební spořitelna je největší stavební spořitelna v ČR. Je největším poskytovatelem úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů; ty dnes patří k nejčastěji využívaným nástrojům financování bydlení. ČMSS letos oslavila desetiletí svého úspěšného působení na trhu.

Praha, 31. října 2003

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).