Hlavní navigace

Vánoční hit od Citibank – tříměsíční termínovaný vklad s úrokem až 5,5 % p.a.!

Citibank a.s. se rozhodla obohatit předvánoční nabídku českého finančního trhu. Od této chvíle až do vánočních svátků nabízí zvýhodněné podmínky zhodnocení prostředků na termínovaném vkladu v rámci svého unikátního produktu CitiBest. Jde o ojedinělou kombinaci investic do vybraných podílových fondů, strukturovaného instrumentu a termínovaného vkladu.

Sdílet

Klient, který do Vánoc (tj. do 22.12.2006) investuje prostřednictvím Citibank do podílových fondů denominovaných v jakékoliv cizí měně, získá nárok na otevření jednorázového tříměsíčního termínovaného vkladu v českých korunách s atraktivní úrokovou sazbou 5,5 % p.a., což je o 0,5 % více, než CitiBest standardně nabízí. Běžné termínované vklady na trhu, přitom nabízejí maximální zhodnocení okolo 1,45 % p.a.* tedy zhruba pětkrát méně, než nabízí Citibank. Pokud se klient rozhodne investovat do kteréhokoliv z 10 podílových fondů, denominovaných v české koruně, případně do určitých strukturovaných instrumentů se 100% ochranou vkladu získá možnost tříměsíčního termínovaného vkladu s úrokem 4 % p.a., tzn. opět o 0,5 % vyšší, než je obvyklá sazba pro dané typy termínovaných vkladů.

“CitiBest vybočuje z předvánoční nabídky většiny finančních produktů orientovaných především na spotřebitelské úvěry. Kromě výhodných půjček přichází Citibank s výhodnou investiční nabídkou v kombinaci se skvělým zhodnocením na termínovaném vkladu. Dárky v podobě slev naděluje před Vánoci každý, ale výhodnější zhodnocení termínovaných vkladů jen Citibank. Tohle je náš vánoční dárek klientům Citibank,” uvedl Jiří Báča, člen představenstva a ředitel distribuce a prodeje Citibank. Zároveň doplnil:“CitiBest se od svého uvedení na trhu v dubnu letošního roku těší velké oblibě. Prakticky každý pátý investor investuje u Citibank do tohoto produktu“.

Minimální hodnota investice do CitiBestu dosahuje 200 tisíc korun, což kupříkladu znamená investovat 100 tisíc korun do daných fondů a získat tak možnost uložit zbývajících 100 tisíc korun na zvýhodněný termínovaný vklad.

Citibank nabízí fondy takových finančních institucí, jako jsou například ING, Credit Suisse, MFS či Pioneer. Aktuálně si lze vybrat ze 86 podílových fondů vedených v českých korunách, eurech, amerických dolarech, švýcarských francích, britských librách, japonských jenech či kanadských a australských dolarech.

Kvůli zachování určité objektivity, banka nenabízí své vlastní fondy, ale fondy jiných investičních společností. Při výběru fondů se řídí zpravidla jejich ratingem, výkonností a vývojem finančních trhů. Tyto analýzy vycházejí z aktivit rozsáhlé celosvětové analytické sítě Citigroup s evropským zázemím v Londýně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).