Hlavní navigace

Vánoce v Klokánku od Raiffeisenbank

[Tisková zpráva] Zaměstnanci Raiffeisenbank se letos postarali o hezké Vánoce dětí v azylovém domě Klokánek v Praze 4. Děti z Klokánku rozvěsily svá vánoční přání na stromek v centrále Raiffeisenbank a zaměstnanci banky se přeměnili v Ježíška. Na stromečku se objevilo 75 přání (51 od dětí a 24 od jejich „tet“, které si přály praktické dárky na vybavení Klokánku), všechna přání byla do tří dnů rozebrána.

Sdílet

Zájem o zajištění dárků pro děti byl natolik velký, že na všechny zaměstnance dokonce nezbylo přání. Nakonec se tedy pod stromkem sešlo přes 80 dárků, když zaměstnanci věnovali  i hromadné dárky pro všechny děti v Klokánku (např. celoroční vstupenky do ZOO). Ve středu 16.12. jsme dárky předali zástupcům Klokánku.

Spolupráce Raiffeisenbank s Klokánkem začala letos v létě, kdy zaměstnanci ve svém volném čase kompletně nově vymalovali zařízení azylového domu. Bude pokračovat i v příštím roce, již v lednu Raiffeisenbank mezi svými zaměstnanci uspořádá celorepublikovou sbírku hraček, dětského oblečení a sportovních potřeb pro všechny Klokánky v ČR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).