Hlavní navigace

Vánoce s T-Mobile budou letos zvonit i vonět

Ke každé Twist sadě nebo aktivaci tarifu získá zákazník jako dárek značkovou tašku Puma Nejnovější Siemens MC60 s digitálním fotoaparátem bude v Twist sadě za 7499 Kč. Twist sada s telefonem Siemens A55 vyjde na pouhých 1999 Kč. K atmosféře voňavých Vánoc na prodejnách přispějí tradiční horké nápoje.

Sdílet

S T-Mobile může o Vánocích udělat radost každý sám sobě nebo překvapit své blízké. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro zakoupení Twist sady nebo si aktivují či prodlouží některý z aktuálně nabízených tarifů, totiž obdrží navíc jako dárek sportovní tašku značky Puma v hodnotě 1150 Kč.

Při sestavování naší vánoční nabídky jsme měli na zřeteli, co lidé očekávají od mobilního telefonu a v čem se různí jejich potřeby. Proto si u nás přijdou na své jak nadšenci, kteří si potrpí na nejžhavější technologické novinky a chtějí jít s dobou, tak uživatelé, kteří si pořizují telefon hlavně na volání, popisuje vánoční nabídku T-Mobile tiskový mluvčí Jiří Hájek.

Zákazník si tak může vybrat z celé řady mobilních přístrojů. Mnohé jistě potěší některý z telefonů s polyfonním vyzváněním, například nejnovější Siemens MC60 s barevným displejem a vestavěným digitálním fotoaparátem. V Twist sadě jej T-Mobile nabídne za velmi výhodnou cenu 7499 Kč a k zakoupení bude v průběhu listopadu. Jiným příkladem je Siemens A55, jednoduchý model, ale opět za jedinečnou cenu, jenž vyjde v Twist sadě na pouhých 1999 Kč a zákazník si jej může pořídit již nyní.

Dárek v podobě značkové sportovní tašky obdrží každý, kdo si před Vánoci koupí kteroukoliv Twist sadu ze současné nabídky T-Mobile. Stejně tak získá tašku nový zákazník, který zvolí aktivaci některého z aktuálně nabízených tarifních programů. Nabídka však platí také pro stávající tarifní zákazníky, kteří se rozhodnou prodloužit smlouvu s T-Mobile na dalších 24 měsíců; při prodloužení smlouvy má navíc každý zákazník nárok na pořízení dotovaného telefonu.

Na značkových a dalších vybraných prodejnách T-Mobile pak mohou zákazníci v průběhu prosince potkat anděly v barvách T-Mobile. Ti spolu s vánoční výzdobou přispějí k vánoční atmosféře, kterou si budou moci vychutnat všichni návštěvníci a již navíc provoní tradiční nápoje: hostesky zde budou zákazníkům podávat pohárky svařeného vína či vánočního čaje.

Vánoční nabídka platí od 29. října 2003 do vyčerpání zásob. Uvedené ceny jsou včetně 5% DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).