Hlavní navigace

V síti Premia už je 1000 obchodů, v září přibyli tři noví partneři

Ve věrnostní síti Premia už je 1000 obchodů. Majitelé kreditních karet Premia vydávaných společností Home Credit tak mohou nakupovat se speciálními slevami až 60 % u 21 obchodních partnerů. Navíc z jakékoliv platby doma i v zahraničí se držiteli karty připíše na prémiové konto minimálně 1 % z hodnoty nákupu. V září se k Premii nově připojují i česká značka malých domácích spotřebičů ETA, prodejce bytového textilu SCANquilt a thajské masáže TAWAN. Standardem Premia karty je bezúročné období na bezhotovostní transakce v délce až 51 dní.

Sdílet

„Home Credit dokázal během necelých dvou let vybudovat jednu z největších sítí partnerských obchodů v České republice. Slevu za nákup při platbě Premia kartou tak dnes zákazníci dostanou už na tisícovce obchodních míst a i sortiment, který získají výhodněji, je stále pestřejší. Od září se síť Premia rozšiřuje o tradiční českou značku malých domácích spotřebičů ETA, prodejny bytového textilu SCANquilt a centra thajských masáží TAWAN,“ vypočítává Luděk Jírů, ředitel sekce Karty společnosti Home Credit a. s.

V podnikových a smluvních prodejnách ETA získají majitelé jakéhokoliv typu Premia karty 10 % z hodnoty nákupu na prémiové konto. Při aktivním používání karty si pak za nasbírané prémiové koruny mohou zlevnit další nákupy nebo je použít na úhradu pojištění u České pojišťovny. Zajímavé benefity mohou zákazníci čerpat v 39 obchodech po celé České republice.

Dalším partnerem sítě je prodejce přikrývek, povlečení a dalších bytových doplňků SCANquilt s více než 30 prodejnami, který pošle držiteli karty na prémiové konto 4 % z nákupu. Atraktivní nabídka je připravena i pro milovníky thajských masáží u partnera TAWAN. U čtyř masážních center v hotelových komplexech budou masáže hrazené prostřednictvím Premia karty s 15% slevou, na ostatních sedmi pobočkách čeká zákazníky okamžitá 10% sleva a dalších 5 % z ceny poputuje na prémiové konto klienta.

Premia pro školáky

S novým školním rokem je pro klienty sítě Premia připravena speciální akce u specialisty na počítače COMFOR: okamžité slevy až 60 % a 10% sleva na prémiové konto na veškerý sortiment.

Jak funguje Premia karta

Držitelé Premia karet získávají při jakémkoliv nákupu nejméně 1 % z hrazené částky zpět na své prémiové konto. Speciální slevy a výhody pak na klienty čekají právě ve věrnostní síti obchodů Premia: až 11 % z hodnoty nákupu na prémiové konto a k tomu až 60% okamžité slevy na zboží a služby. Karty Premia přitom poskytují klientům všechny výhody moderních kreditních karet. Lze s nimi bez poplatků platit u nás i v zahraničí, případně vybírat hotovost z bankomatů po celém světě. Klienti mohou pravidelně využívat bezúročného období v délce až 51 dní.

V síti Premia jsou zapojeny známé značky z různých obchodních segmentů jako EuroOil, OREA Hotels, Bontonland, Fokus Optik, Kenvelo, OP Prostějov, Sportisimo a jiné. Přehled všech nabízených výhod programu Premia je k dispozici na stránkách www.premiakarta.cz, www.premiakartacp.cz, www.nakupnikarta.cz a www.premiakartabc.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).