Hlavní navigace

V Praze se bude konat klíčové ekonomické fórum

Ve středu se uskuteční v TOP HOTELu Praha V. Finanční fórum Zlaté koruny. Pod názvem „Krize jako šance na změnu?“ na něm budou pozvaní politici a ekonomové jednat o opatřeních vyvolaných dopady krize na ekonomiku a veřejné finance.

Sdílet

Do diskuse se zapojí více než 60 účastníků. Vedle ministra financí Eduarda Janoty vystoupí Mirek Topolánek a Miroslav Kalousek, ekonomové Jan Švejnar a Michal Mejstřík, slovo dostane také expremiér Miloš Zeman. Účastníky diskuse budou i viceguvernéři ČNB Miroslav Singer a Mojmír Hampl a dále představitelé podnikatelské sféry Jaroslav Míl a Petr Kužel. Přítomen bude i šéf odborů Milan Štěch. Bývalou Národní ekonomickou radu vlády (NERV) budou zastupovat ekonomové Tomáš Sedláček, Jiří Rusnok a Miroslav Zámečník.

Ke klíčovému ekonomickému fóru tohoto roku probíhá diskuse na Facebooku na adrese www.facebook.com/krizejakosance (název skupiny „Krize jako šance na změnu?“), odkud vzejdou dotazy k účastníkům fóra. Průběh V. Finančního fóra Zlaté koruny bude možné sledovat v online přenosu na www.idnes.cz, www.rozhlas.cz, www.kurzy.cz, www.akcie.cz, www.finance.cz a www.zlatakoruna.info. Česká televize chystá z fóra přímý přenos na ČT24.

Podrobnější informace o programu V. Finančního fóra Zlaté koruny a o obsahu jednotlivých vystoupení jsou uvedeny na www.zlatakoruna.info.

Generálním partnerem Finančního fóra Zlaté koruny je OVB Allfinanz a hlavním partnerem ABRA Software.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).