Hlavní navigace

V Poštovní spořitelně to máte skutečně zadarmo!!!

Poštovní spořitelna se rozhodla připravit pro své nové klienty jarní dárek. Pokud si totiž zájemce o služby PS založí postžirový účet během měsíce dubna, čekají na něj půlroční poplatkové prázdniny!!! Prázdniny se vztahují na poplatky za vedení účtu, za zasílání výpisů a za vybrané transakce na účtu.

Sdílet

Postžiro užívá už více než 1 000 000 spokojených klientů !!

Založením postžira ušetří klient nejen v prvních šesti měsících, ale i nadále, neboť se jedná o bezkonkurenčně nejlevnější účet na našem bankovním trhu a navíc nabízí hned několik programů šitých na míru každému jednotlivému klientovi. Jsou to :

  • Program KLASIK
  • Program RODINA
  • Program SENIOR
  • Program JUNIOR
  • Program PLUS

Díky tomuto rozdělení mohou klienti využívat služeb Poštovní spořitelny vlastně celý život – od 15 let až do důchodu, a i před patnáctým rokem nabízí PS alternativu správy finančních prostředků – Vkladní knížku dětskou s nejvýhodnějším úrokem na trhu a spoustou dalších výhod pro malé spořitele.

Která jiná banka žije s vámi?

Nespornou výhodou Postžira je také jeho snadná dostupnost z kterékoliv části České republiky. Obsluhovat jej totiž lze z kterékoliv pošty, kterých je v současnosti v ČR téměř 3 400. Vyškolení pracovníci České pošty nabízejí jak osvědčenou „klasiku“ včetně unikátní Maxkarty, tak i nejmodernější produkty přímého bankovnictví či investiční programy. Pomoci s jakýmkoliv produktem či problémem jsou připraveni také profesionálové na pobočkách Poštovní spořitelny, které se nacházejí v Praze, Plzni, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Brně, Olomouci a Ostravě a v Pardubicích a Hradci Králové.

Pokud Vás již nebaví změny čísel a zvyšování poplatků jiných bank – zkuste to s Poštovní spořitelnou – zadarmo!!

Ing. Daniela Krůtová
komunikace Skupiny ČSOB 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).