Hlavní navigace

V hlasování veřejnosti vede Lidl

Spotřebitelé mají už jen dva týdny na to, aby podpořili své oblíbené obchodníky. Hlasování veřejnosti v rámci šestého ročníku ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku skončí 30. září. Od začátku června bylo obchodníkům uděleno již 368 tisíc známek, z toho rekordních 18 tisíc prostřednictvím SMS. V průběžném pořadí vede diskont Lidl, druhý je Kaufland a třetí IKEA. Hlasovat lze na internetových stránkách www.obchodnik-roku.cz a prostřednictvím SMS.

Sdílet

Na základě internetového a SMS hlasování bude určen vítěz kategorie GE Money Multiservis Obchodník roku 2008 – Cena veřejnosti. S 41 002 body byl k 16. září na prvním místě Lidl, druhý Kaufland získal 22 847 bodů a třetí IKEA 10 115 bodů. Aktuální pořadí na stránce www.obchodnik-roku.cz bude dnes v 17 hodin zakryto a konečné výsledky budou vyhlášeny 8. října v pražském divadle Hybernia.

Spotřebitelé mohou do konce září hlasovat jak prostřednictvím SMS zpráv zaslaných na telefonní číslo 900 06 06 ve tvaru OR Jméno obchodníka známka (například: OR OBCHOD 1), tak na internetových stránkách soutěže www.obchodnik-roku.cz. Od 1. června již obchodníkům udělili 368 290 známek, z toho 18 307 tvoří SMS hlasy, což je rekord dosavadní historie ocenění. Známkuje se jako ve škole. Dobré známky obchodníkům body přidávají, špatné známky naopak ubírají. Za každou udělenou známku věnuje GE Money Multiservis finanční příspěvek na projekt „ Bav se a pomáhej“ podporovaný Nadací Terezy Maxové.

Ceny pro hlasující

V každém týdnu je vylosován vždy jeden hlasující, který získává mobilní telefon od společnosti Telefonica O2. V letošním roce jsou také připraveny ceny dvoutýdenní – notebooky IBM Lenovo. Všichni hlasující jsou ještě na závěr zařazeni do slosování o hlavní cenu, notebook IBM Lenovo i mobilní telefon od Telefonicy O2.

Pořadí prvních deseti obchodníků k 16. 9. 2008: 1. Lidl, 2. Kaufland, 3. IKEA, 4. Albert, 5. OBI, 6. Electro World, 7. Baťa, 8. DM drogerie markt, 9. Shell, 10. Patro.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).