Hlavní navigace

V bankomatech ČSOB lze nově dobíjet předplacené karty O2

ČSOB rozšiřuje od 1. srpna škálu dostupných služeb a svým klientům umožňuje dobíjet si předplacené karty mobilního operátora O2 v bankomatech ČSOB a Poštovní spořitelny. Banka tak přináší svým klientům možnost, jak si pohodlně a bezplatně doplnit potřebný kredit pro mobilní telefony. Všichni, kteří si dobijí předplacenou SIM kartu O2 v období od 1. srpna do 30. září navíc získají speciální bonus v podobě 10 % z dobíjené částky. Služba bude distribuována na bankomaty v několika vlnách, koncem tohoto týdne bude dostupná na všech 615 bankomatech ČSOB.

Sdílet

„Dobít telefon“ u bankomatu ČSOB si nyní může úplně každý uživatel mobilního telefonu s předplacenou službou. Až doposud toto bylo možné pouze u operátorů T-Mobile a Vodafone. „V rámci neustálých inovací, kterými se banka snaží klientům zpříjemnit obsluhu svého účtu a manipulaci s jejich prostředky, nyní přinášíme tuto službu i zákazníkům O2,“ uvedla Eduarda Hekšová, výkonná ředitelka Přímého prodeje a služeb ČSOB.

„Jsme si vědomi, že zákazníci vyžadují čím dál vyšší standard a komfort nabízených služeb. Dobíjení mobilního telefonu přes bankomat bereme jako naprostou samozřejmost, která je již pro mnohé naše klienty zcela automatická. Snažili jsme se proto zavést platbu za kredit z bankomatu u všech českých operátorů, což se nám nyní podařilo,“ doplnila Eduarda Hekšová.

Služba umožňuje majitelům předplacených SIM karet dobít na jejich účet jakoukoliv částku od 200 do 9 999 Kč. Využít samozřejmě také mohou již přednastavených částek 200, 500 či 900 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).