Hlavní navigace

Úvěry Expres Business za výrazně výhodnějších podmínek

GE Money Bank se rozhodla vyjít podnikatelům-živnostníkům vstříc a snížila úrokové sazby u úvěrů Expres Business. Současně došlo k prodloužení maximální doby splatnosti z 60 až na 84 měsíců. Klient si tak může nastavit nízké měsíční splátky, které nezatíží firemní ani rodinný rozpočet.. Neúčelové úvěry Expres Business poskytuje GE Money Bank až do výše 1 milionu Kč nezajištěné. Finanční prostředky má klient na svém účtu k dispozici do druhého dne. Vyřízení a schválení úvěru Expres Business je zcela zdarma.

Doba čtení: 2 minuty

„Úvěr Expres Business je nyní ještě dostupnější. Kromě snížení úrokových sazeb mohou živnostníci nově využít prodloužené doby splatnosti až na 84 měsíců. Reagujeme na potřeby klientů, protože s ohledem na cash-flow firmy řada zájemců o půjčku preferuje co nejnižší měsíční zatížení“ řekla Petra Michalská, manažerka produktů pro podnikatele. „Klienti na půjčce Expres Business také oceňují snadnost a rychlost vyřízení. Do 20 minut banka klientovi sdělí, kolik si může půjčit a do druhého dne má již peníze k dispozici na svém účtu. Žadateli stačí přinést daňové přiznání, občanský průkaz a doklad o podnikání,“ dodala Petra Michalská.

V rámci úvěrů Expres Business nyní GE Money Bank živnostníkům nabízí výrazně lepší úrokové sazby. Podle výše úvěru se základní úroková sazba pohybuje v rozmezí 8,9% – 11,9% ročně.

Změna úrokových sazeb není jedinou novinkou v rámci nabídky úvěrů Expres Business. Maximální možná doba splatnosti úvěru se zvyšuje z dosavadních 60 měsíců na 84 měsíců. Kromě předčasného splacení úvěru GE Money Bank také podnikatelům nově nabízí možnost jednorázové mimořádné splátky. S ohledem na klesající počet pevných telefonních linek se banka u živnostníků s dvouletou historií podnikání rozhodla zrušit povinnost dokládat pevnou telefonní linku při schvalování půjčky. Zájemcům z řad živnostníků nyní stačí předložit mobilní telefon s platnou paušální smlouvou.

GE Money Bank nabízí úvěr Expres Business fyzickým osobám-podnikatelům a právnickým osobám (v.o.s. a s.r.o.). Jde o neúčelový úvěr, takže podnikatelé nedokládají záměr financování. Klient se dozví předběžné rozhodnutí o schválení úvěrů do několika minut od podání žádosti a peníze jsou mu připsány na účet nejpozději do druhého dne od podpisu smlouvy. Podání žádosti o Expres Business i jeho zpracování je zdarma. O Expres Business mohou podnikatelé a firmy požádat nejen na obchodních místech GEMB, ale i prostřednictvím internetových stránek www.geuver.cz.

GE Money Bank poskytuje Expres Business v objemu 40 000 až 1 000 000 Kč. Výhodou je, že fyzické osoby-podnikatelé u úvěru do 200 000 Kč nemusí bance poskytnout žádné jištění (u úvěrů nad 200 tisíc je jako ručení akceptována směnka, právnické osoby ji předkládají vždy). Žadatelé tedy nepotřebují k zajištění shánět např. ručitele, nemovitost nebo jiný movitý majetek. Dobu splatnosti si mohou podnikatelé zvolit od 24 do 84 měsíců.

Pro žadatele je důležité i to, že výše měsíční splátky je po celou dobu splácení fixní – mají tedy vždy platby spojené s úvěrem pod kontrolou. GE Money Bank postačí, když žadatel o úvěr předloží jedno nebo dvě daňová přiznání (dle volby žadatele a požadované výše úvěru). Expres Business je tedy dostupný i pro začínající podnikatele s pouze jednoletou historií. U specifických profesí (lékaři, zubaři, veterináři, advokáti a notáři) GE Money Bank financuje i klienty, kteří teprve s podnikáním začínají a nemají k dispozici žádná daňový přiznání. I tito klienti získají úvěry do výše 1 000 000Kč.