Hlavní navigace

Ústřední ředitel ČSSZ jmenoval novou vrchní ředitelku pro oblast ekonomicko správní

Česká správa sociálního zabezpečení má od dnešního dne novou vrchní ředitelku úseku ekonomicko správního. Stala se jí Ing. Radoslava Kodymová, CSc. Do funkce ji jmenoval ústřední ředitel ČSSZ Ing. Jiří Hoidekr.

Sdílet

Ing. Radoslava Kodymová, CSc. vyhrála náročné výběrové řízení, do kterého se přihlásilo celkem 55 uchazečů. Do České správy sociálního zabezpečení přišla z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, kde pracovala jako náměstkyně generálního ředitele. Kromě zkušeností ve státní správě má za sebou i ekonomickou praxi v řídicích pozicích v soukromém sektoru – pracovala například jako místopředsedkyně představenstva a ředitelka Škody Praha, či náměstkyně ředitele Investiční kapitálové společnosti Komerční banky.

Na postu vrchního ředitele úseku ekonomicko správního Ing. Radoslava Kodymová, CSc. vystřídala Mgr. Luboše Vaňka, který se letos 1. února stal náměstkem ústředního ředitele ČSSZ. Nová vrchní ředitelka povede pět odborů – organizačně právní, investiční a správy dlouhodobého majetku, odbor ekonomický, vnitřní správy a logistiky a odbor správy účtáren. Její ambicí je vybudovat z úseku ekonomicko správního přirozené ekonomické centrum ČSSZ v kvalitě, jakou si největší finančně správní instituce České republiky, která do státního rozpočtu přispívá 35 % příjmů, zaslouží.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).