Hlavní navigace

ÚSPĚŠNOST SPOJOVÁNÍ RAIFFEISENBANK A EBANKY POTVRZUJÍ OCENĚNÍ ZÍSKANÁ V ANKETĚ BANKA ROKU

Vyhlášení výsledků prestižní soutěže MasterCard Banka roku potvrdilo úspěšnou integraci Raiffeisenbank a eBanky. Raiffeisenbank obhájila titul „Nejdynamičtější banka roku“ a uspěla rovněž v hlavní kategorii „Banka roku“. eBanka opět zabodovala v hodnocení účtů.

Sdílet

Raiffeisenbank a.s. v letošním roce potvrdila rychlý rozvoj a v prestižní soutěži MasterCard Banka roku obhájila své loňské postavení a opět získala titul „Nejdynamičtější banka roku“. „Jsme rádi, že se nám tuto cenu podařilo obhájit, tento titul potvrzuje úspěšnost integrace Raiffeisenbank a eBanky. Odborná veřejnost ocenila, že i přes náročný proces spojování se nám daří úspěšně růst a zvyšovat své tržní podíly v klíčových oblastech,“ komentoval ocenění generální ředitel Raiffeisenbank Lubor Žalman.

Kromě titulu pro Nejdynamičtější banku roku Raiffeisenbank uspěla i v hlavní kategorii Banka roku, kde se umístila na 3. místě. „Díky rychlému růstu a neustálému zlepšování a rozšiřování produktové nabídky se spojená banka stává výrazným konkurentem i pro největší bankovní domy,“ dodal Lubor Žalman.

Rovněž eBanka potvrdila svou pozici banky s ojedinělými a kvalitními službami. Se svým osobním účtem a internetovým bankovnictvím se na čelních příčkách umísťuje pravidelně od roku 2002 a letos opět zabodovala v soutěži o „Nejlepší účet roku“, když tentokráte získala 3. místo. „Internetové bankovnictví eBanky přináší celou řadu ojedinělých služeb a možností, které nyní budou moci využívat i klienti Raiffeisenbank. Prvním důkazem je nový účet eKonto, který v sobě kombinuje to nejlepší z obou bank,“ dodal k ocenění generální ředitel eBanky Martin Kolouch.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).