Hlavní navigace

Úrokové sazby hypotéky od Raiffeisenbank opět zlevňují

Raiffeisenbank a.s. přišla s účinností od počátku prosince s dalším poklesem úrokových sazeb. Po změnách sazeb s kratší dobou fixace tentokráte pokleslo úročení u sazeb fixovaných na 10 a 15 let.

Sdílet

Úrokovou sazbu s desetiletou fixací snížila Raiffeisenbank a.s. o 0,5 procentního bodu na 5,40 procenta. Patnáctiletá fixace klesla o 0,33 procentního na 5,70 procenta. V listopadu banka snížila úrokové sazby u fixací na jeden a tři roky, jednoletá fixace aktuálně činí 2,99 procenta a tříletá 4,06 procenta.

Raiffeisenbank tak dále zkvalitňuje a zpřístupňuje nabídku hypotečních úvěrů. Nedávno banka rozšířila nabídku o americkou hypotéku s názvem Start, zároveň prodloužila délku splatnosti hypotečních úvěrů až na 30 let. Zájemci o hypotéku mohou vybírat ze sedmi různých druhů hypotečního úvěru. Dalšími výhodami hypoték od Raiffeisenbank a.s. jsou hrazení poplatku za zpracování a poskytnutí úvěru až po podpisu úvěrové smlouvy, možnost zřízení pojišťovacího balíčku Triga, výhodné úrokové sazby či rychlé vyřízení žádosti.

Tomáš Kofroň
Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).