Hlavní navigace

Hypotéky Komerční banky – garantovaná úroková sazba 4,99% a jistota při splácení

Komerční banka připravila atraktivní nabídku pro zájemce o hypoteční úvěr. Pro hypotéky kategorie Klasik (do výše 85% hodnoty zastavené nemovitosti) a délku fixace na pět a více let platí nyní garantovaná úroková sazba 4,99%! Všichni klienti, kteří splní podmínky pro poskytnutí hypotéky, tak mají možnost získat i ty nejdelší fixace za jedinečnou cenu a ušetřit až desítky tisíc korun! Nabídka je časově omezena a platí při podání žádosti v období od 16. března do 30. dubna 2009 a současném uzavření smlouvy do 31. května 2009.

Sdílet

Tradičně nejvyšší zájem očekává KB u Flexibilní hypotéky, která klientům umožňuje pružně zvýšit nebo snížit měsíční splátky na základě momentální finanční situace nebo přerušit splácení – a to až na dobu tří měsíců.

Druhou novinkou Komerční banky je možnost od 31. 3. 2009 uzavřít Pojištění schopnosti splácet k hypotečnímu úvěru KB. Produkt, který ochrání klienta, jeho blízké i jejich majetek. Vybrat si lze z několika variant. Kromě pojištění pro případ smrti a plné invalidity, si zájemce může sjednat i pojištění proti pracovní neschopnosti a v komplexní variantě též pro případ ztráty zaměstnání. Nastane-li některá z těchto událostí, bude dluh u banky pojišťovnou splacen nebo z pojistného plnění budou hrazeny úvěrové závazky v souladu se zněním pojistných podmínek. Navíc v době nemoci nebo nezaměstnanosti je pojištěnec zproštěn povinnosti platit pojistné.

Pojištění schopnosti splácet k hypotečnímu úvěru KB také umožňuje:

  • možnost získání nižší úrokové sazby hypotečního úvěru
  • rozsah pojistných rizik Vás zabezpečí pro nejtíživější životní situace
  • placení pojistného až od okamžiku čerpání úvěru
  • snížení pojistného po mimořádné splátce úvěru
  • jednoduché sjednání spolu s hypotečním úvěrem na jednom obchodním místě
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).