Hlavní navigace

Úrazové pojištění TOP STAR

Praha (20. října 2005). Victoria Volksbanken pojišťovna, a.s. bude od listopadu nabízet nové úrazové pojištění TOP STAR. Jedná se o unikátní úrazové pojištění, které dosud na českém trhu chybělo a jehož hlavní výhodou je jednoduchost a cenová dostupnost. Produkt bude poskytován ve dvou variantách: Start a Start Plus.

Sdílet

TOP STAR pomáhá řešit následky těžké životní situace, do které se může dostat každý z nás. Například muž, který vydělává 25 000 korun měsíčně, bude po těžkém úrazu pobírat invalidní důchod ve výši 10 200 korun, což je o 14 800 korun méně. Pokud by však měl uzavřené úrazové pojištění TOP STAR ve variantě Start Plus, dostane nejprve jednorázovou výplatu 100 000 korun a následně mu bude doživotně vyplácena renta ve výši 10 000 korun měsíčně. To vše za 5 korun denně.

Kampaň k novému produktu začne 2. listopadu 2005 a Victoria Volksbanken v ní vsadila na populárního fotbalistu Milana Baroše. Tváří úrazového pojištění TOP STAR se tak stane jeden z nejlepších fotbalistů současnosti, kanonýr české reprezentace a anglické Aston Villy.

Victoria Volksbanken v kampani spolupracuje také s řetězcem supermarketů Billa. Zájemci o úrazové pojištění TOP STAR budou moci uzavřít smlouvu nejen na pobočkách Victoria Volksbanken, ale také v supermarketech Billa po celé České republice. Jde o absolutní novinku na trhu, nic podobného v České republice dosud nebylo uskutečněno. Věříme, že se tento způsob prodeje setká s velkým ohlasem, říká Kurt Rössler, člen představenstva Victoria Volksbanken pojišťovna a.s.

Každý, kdo uzavře úrazové pojištění TOP STAR, získá kupon na nákup v supermarketech Billa nebo slevu na pojistné. Navíc bude zařazen do slosování, ve kterém může vyhrát zájezd na fotbalové mistrovství světa do Německa nebo zájezd na zápas s Milanem Barošem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).