Hlavní navigace

UNIQA pojišťovna nyní zdvojnásobí řidičům bez nehod bonus

UNIQA pojišťovna vyhlásila na období říjen až prosinec 2007 akční nabídku, kterou hodlá ocenit zejména dobré řidiče osobních vozidel. Jejich dosavadní bezeškodní bonus v povinném ručení za poslední tři roky zdvojnásobí. Nebourá-li někdo tři roky, má běžný nárok na bonus 15 %. Noví klienti u UNIQA pojišťovny si ale odečtou od pojistného rovnou 30 %. Kromě toho nabízí UNIQA započtení stejného dvojnásobného bonusu z povinného ručení i na havarijní pojištění, rozhodne-li se nový klient sjednat oba druhy pojištění.

Sdílet

Smyslem akce je více odměnit motoristy, kteří jezdí bez nehod. Generální ředitel UNIQA pojišťovny Marek Venuta komentoval zavedení speciální slevy slovy: „Ti nejlepší řidiči, kteří mají už vyježděný bonus ve výši 35 %, si připočtou díky této nabídce ještě dalších 15 % a budou platit na povinném ručení nyní jen polovinu základní sazby.“

UNIQA chce v rámci podzimní akční nabídky podpořit i motoristy, kteří zatím nemají havarijní pojištění, ale chtěli by si ho pořídit. V rámci této kampaně nabízíme novým klientům stejný akční bonus, který jim UNIQA vypočte na povinné ručení, i na havarijní pojištění, čímž bude zpřístupněno i těm, kteří doposud z finančních důvodů se sjednáním ještě váhali.

Touto cestou podpoří UNIQA pojišťovna nejen bezpečné řidiče, nýbrž rovněž komplexnější pojistnou ochranu pro jejich vozidla.

V sazbách povinného ručení se uplatní stejně jako v minulosti segmentace, slevy mimo jiné pro starší řidiče a pro řidiče mimo velká města. Rovněž lze sjednat pro vozidla starší 7 let speciální produkt povinného ručení UNIQA Plus, který kryje také rizika totální škody na vozidle odcizením nebo požárem.

Součástí akce je i soutěž o autonavigace pro nové klienty. Každý týden od října do prosince budou vylosováni dva z nich, kteří získají od UNIQA pojišťovny kvalitní výrobek pro pohodlnější a bezpečnější jízdu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).